اخبار اقتصادی

توضیحات هما درباره بازگشت هواپیمای پرواز استانبول به تهران

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی را درباره بازگشت هواپیمای پرواز استانبول این شرکت به فرودگاه امام خمینی (ره) ارائه کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ضمن عذر خواهی از مسافران پرواز تهران – استانبول و بالعکس "هما" در تاریخ ۱۵ بهمن ماه اعلام کرد؛

پرواز شماره۷۶۹ "هما" در مسیر تهران- استانبول که می‌بایست براساس برنامه در ساعت ۱۸ و ۵۵ دقیقه با هواپیمای ایرباس ۶۰۰-۳۰۰ انجام می‌گردید، به دلیل دیرکرد هواپیما از پرواز قبلی(پاریس- تهران) با ۳ ساعت تاخیر انجام شد.

گفتنی است این تاخیر در ساعت ۱۴ همان روز به اطلاع آژانس چارتر کننده پرواز رسانده شد و از مسافرانی که به علت عدم اطلاع‌رسانی آژانس به فرودگاه مراجعه نموده بودند، پذیرایی بعمل آمد.

در ادامه پرواز تهران- استانبول در ساعت ۲۱ و ۵۵ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام گردید که با گذشت یک ساعت از مدت زمان پرواز، هواپیما به دلیل اشکال فنی و به جهت حفظ ایمنی مسافران و هواپیما، به فرودگاه مراجعت نمود و پس از دریافت مجوزهای لازم، این پرواز با هواپیمای جایگزین (ایرباس ۶۰۰-۳۰۰) در ساعت ۴ و ۲۰ دقیقه بامداد روز ۱۶ بهمن‌ماه انجام شد. لازم به ذکر است دراین مدت نیز از مسافران گرامی در فرودگاه حضرت امام(ره) پذیرایی به عمل آمد.

ضمناً با توجه به تاخیرهای به وجود آمده و در راستای تکریم همراهان همیشگی "هما"، مسافران پرواز شماره ۷۶۸ استانبول به تهران از سوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به هتل منتقل شدند.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

خبرنگار پول بانک

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن