بانک های خصوصیتسهیلات بانکی

اعطای تسهیلات بانک ملت به فعالان حوزه سوخت

اخبار بانک ها :‌بانک ملت در طرحی ویژه به فعالان حوزه سوخت از جمله جایگاه داران و فروشندگان محصولات نفتی تسهیلات بانکی ارائه می کند. به گزارش پایگاه خبری پول بانک ، به نقل  از عصر اعتبار طبق تفاهم نامه ای که بین دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک ملت و مهندس سیدناصر سجادی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران بسته شد ، همکاری های متقابلی بین این دو مجموعه انجام خواهد شد و در این بین بانک ملت به جایگاه داران و فروشندگان محصولات نفتی تسهیلات بانکی اعصا خواهد کرد.

از این رو بانک ملت جهت تامین مالی خرید محصولات نفتی به کلیه فعالان این حوزه که از طریق شرکت پخش فراورده های نفتی معرفی می شوند تسهیلاتی ویژه را پرداخت خواهد کرد.

این تفاهم نامه به مدت یک سال قابلیت اجرا دارد و در صورت تفاهم در سال های آینده تمدید خواهد شد . به گزارش پایگاه خبری پول بانک با توجه به مفاد این تفاهم نامه، بانک ملت با رعایت قوانین فعالیت های بانکی بدون ربا، آیین نامه، دستورالعمل های اجرایی مربوطه، مقررات، ضوابط و نرخ های جاری، خدمات و تسهیلات از جمله  خدمات مالی خرد و خدمات ویژه بانکداری الکترونیک و خدمات اعتباری، به شرکت های صاحب برند و فروشندگی های مواد نفتی ارائه خواهد کرد.

اطلاعات بیشتری از نحوه اقدام برای دریافت تسهیلات بانکی برای فعالان سوخت در روز های آینده اعلام خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن