اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۲

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۲

امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، محورسازان ایران خودرو و معدنی و صنعتی گل گهر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و دامداری فکا و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد رشد ۷۱هزار و ۴۷۹واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۸۱۲هزار و ۸۳۲واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۹میلیارد و ۹۲۵میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰هزار و ۷۵۷میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۸۱۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، محورسازان ایران خودرو و معدنی و صنعتی گل گهر امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، قند ثابت خراسان و پارس دارو بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۳میلیارد و ۸۹۱میلیون ورقه به‌ارزش ۸هزار و ۷۵میلیارد تومان در ۸۸۲هزار و ۳۱نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۶۵واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸ هزار و ۷۳۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و دامداری فکا و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، پخش هجرت و دامداری تلیسه نمونه بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

مقاومت ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ واحدی شکسته شد/صعود شاخص بورس به کانال جدیدورود ۴ میلیون کد جدید به بورس از ابتدای امسال

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code