اخبار اقتصادیاخبار بانک هابانک های دولتی

در قاب بهار/۲/ مسابقه «نوروز شاد» کانون جوانه های بانک ملی ایران، منتظر عکس های شماست!

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، همه افراد زیر ۱۸ سال می توانند در این مسابقه اینستاگرامی با عنوان «نوروز شاد با کانون جوانه ها» شرکت کنند.

مخاطبان می توانند با ثبت و ارسال یک عکس از شادترین و به یادماندنی ترین لحظات خود با دوستان و خانواده در تعطیلات عید نوروز، در این مسابقه شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در مسابقه عکاسی کانون جوانه های بانک ملی ایران تا ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ است و نتایج این مسابقه ۲۱ فروردین در سایت و کانال تلگرام کانون اعلام خواهد شد.

هر شرکت کننده مجاز به ارسال یک عکس با موضوع «نوروز شاد» است؛ در تصاویر ارسالی نیز نباید از برنامه های ویرایش عکس مانند فوتوشاپ استفاده شود و یا اینکه آثار از اینترنت دانلود شده باشند.

همچنین شرکت کنندگان باید عکس را به همراه نام و نام خانوادگی، شماره تماس، سن و شهر خود به آیدی تلگرام @kids_bmi  ارسال کنند و عکس ارسالی در صورت تایید در صفحه اینستاگرام مسابقات بانک ملی ایران به آدرس

bmi.festival  بارگذاری می شود.

از میان آثار ارسالی، ۱۰ عکس به قید قرعه انتخاب خواهند شد که مبلغ سه میلیون ریال جایزه این مسابقه نیز به حساب آرزوی هر یک از برندگان در بانک ملی ایران واریز می شود.

انتشار خبر: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن