اخبار بانک ها

جلسه مشترک وزیرجهادکشاورزی،استاندارکرمان وهیات مدیره بانک کشاورزی

جلسه مشترک وزیرجهادکشاورزی،استاندارکرمان وهیات مدیره بانک کشاورزی

جلسه مشترک وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمان، نماینده مردم این استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی با هدف رفع مشکلات کشاورزان منطقه برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این جلسه ، صبح روز سه شنبه ۱۲ اسفند در بانک کشاورزی برگزارشد و طی آن مشکلات کشاورزان و تولید کنندگان و خسارت دیدگان از بلایای طبیعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

این گزارش می افزاید : دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، در این نشست مشترک، خواستار حمایت بیشتر از کشاورزان خسارت دیده کشور از جمله استان کرمان شد. همچنین دکتر علی زینی وند استاندار کرمان و منصور شکرالهی نماینده مجلس شورای اسلامی با تبیین شرایط منطقه جنوب کرمان و تنگناهای موجود، درخواست ها و پیشنهاد هایی را برای حل و فصل مشکلات کشاورزان مطرح کردند .

بر اساس این گزارش ، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد بانک کشاورزی درخدمت کشاورزان است و مدیران این بانک با همه وجود تلاش می کنند به کشاورزان کمک کنند. وی افزود: از همه ابزارهای قانونی برای مدارا با تولید کنندگان سود خواهیم برد .

دکتر داور ماهی کار رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی نیز بانک کشاورزی را خانه و ماوای کشاورزان معرفی و با تشریح ظرفیت های بانک کشاورزی برای خدمت رسانی به کشاورزان و تبیین مقررات و قوانین حقوقی مصوب ، راهکارهایی را برای بهبود شرایط تولید کنندگان مطرح کرد.

در پایان این جلسه که دو ساعت به طول انجامید، مهندس فرهاد فنودی و دکتر رضا حسینی دیگر اعضای هیات مدیره نیز حضور داشتند و قرار شد راهکارهایی برای بهبود شرایط تولید در منطقه ارائه و اجرایی شود.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن