تقدیر وزیر ارتباطات از اجرای طرح تسهیم‌شادی پست‌بانک‌ایران

تقدیر وزیر ارتباطات از اجرای طرح تسهیم‌شادی پست‌بانک‌ایران

وزیر ارتباطات و معاون توسعه روستایی رییس‌جمهوراز اجرای طرح تسهیم شادی پست بانک ایران و توزیع بیش از ۸۵۰۰ جفت کفش در بین دانش‌آموزان مدارس روستاهای ۱۱ استان آسیب‌دیده از بلایای طبیعی تقدیر کردند.

به گزارش ایبِنا از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران، مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از اجرای طرح تسهیم شادی پست بانک ایران و توزیع بیش از ۸۵۰۰ جفت کفش در بین دانش‌آموزان مدارس روستاهای ۱۱ استان آسیب‌دیده از بلایای طبیعی؛ سیل و زلزله و همچنین مناطق محروم کشور انجام شد، تقدیر کردند. گفتنی است، این بانک درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی و حمایت از واحدهای تولیدی خرد و کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه، طرح تسهیم شادی با رونق تولید ملی را با مدیریت بهینه هزینه‌های تبلیغاتی و خرید بیش از ۸۵۰۰ جفت کفش از کارگاه‌های کوچک تولید داخل که دارای مشکل نقدینگی و فروش بوده‌اند طی اسفندماه سال ۱۳۹۸در ۱۱ استان کشور اجرا نمود.
این گزارش می افزاید: این طرح درمناطق محروم و کم‌برخوردار و آسیب‌دیده از بلایای طبیعی(سیل و زلزله) در استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، خوزستان، فارس، کرمانشاه، کردستان، کرمان، گلستان، لرستان و هرمزگان اجرا و کفش‌های تهیه شده با هماهنگی سازمان‌های مردم‌نهاد، شورای‌اسلامی روستاها و دهیاری‌ها در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع گردید که مورد استقبال مسئولان قرار گرفت و بازتاب بسیاری خوبی در رسانه‌ها استانی و منطقه‌ای داشت. پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) و روستائی کشور، در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به رونق تولید و محرومیت زدایی همواره نگاه حمایتی به تولیدات ملی و تولیدکنندگان داخلی و خرد کشور دارد و تلاش می کند با تأمین مالی طرح‌های تولیدی اشتغال‌زا در جهش تولید نقش خود را ایفا نماید. منبع : ایبنا

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code