اخبار بانک ها

تقدیر از روسای شعب برتر بانک مهر ایران

تقدیر از روسای شعب برتر بانک مهر ایران

آئین تجلیل از روسای شعب برتر بانک مهر ایران همزمان با یازدهمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، یازدهمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور به‌صورت مجازی برگزار شد. همزمان با این مراسم، بانک مهر ایران نیز آئین تجلیل از رؤسای شعب برتر خود را برگزار کرد. این جلسه با حضور عیسی امامی عضو هیأت مدیره، یوسف نجدی مدیر امور استان‌ها، منصور فرجی مهماندار مدیر توسعه سرمایه انسانی و محبوبه رنجبر مدیر روابط عمومی این بانک برگزار شد.

در این جلسه امامی اظهار کرد: سیستم بانکی نشان داد از آمادگی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و در شرایط سخت حس وظیفه‌شناسی کارکنان بانک‌ها باعث می‌شود که در میدان حاضر باشند و به مردم ارائه خدمت کنند.

وی در ادامه افزود: با این حال، شیوع بیماری کرونا شرایط خاصی را ایجاد کرد. کار کردن در چنین شرایطی آسان نیست. ما همواره نگران کارکنان شعب بودیم و ادارات مختلف بانک تلاش کردند با انجام اقداماتی، از سلامت کارکنان بانک محافظت کنند.

امامی همچنین خطاب به رؤسای شعب برتر بانک مهر ایران گفت: از شما تشکر ویژه دارم که در این شرایط به‌خوبی ارائه خدمت کردید. منابع بانک تا این برهه از سال جاری نزدیک به ۴۲ درصد رشد را نسبت به پایان سال گذشته تجربه کرده است. این رشد در شرایط عادی نیز قابل تحسین است؛ اما شما این کار را در یک سال سخت انجام دادید. عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران افزود: با همت شما بانک اکنون در مطلوب‌ترین شرایط قرار دارد. پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال به سطحی بالاتر از هدف‌گذاری تعیین شده دست یابیم.

وی درباره برنامه عملیاتی بانک مهر ایران نیز توضیح داد: این سامانه به ما اجازه می‌دهد در عملکرد خود شفافیت کامل داشته باشیم. همچنین برنامه عملیاتی به ما امکان نظارت داده و در واقع آیینه‌ای است که نقاط قوت و ضعف هر شعبه و استان را نشان می‌دهد. این برنامه همچنین امکان هدف‌گذاری را نیز فراهم می‌کند و باعث می‌شود امکان نظارت فراهم شود تا بدانیم با اهداف تعیین شده چقدر فاصله داریم.

امامی اظهار کرد: بانک با اجرای دقیق سامانه میعاد به سمت ایجاد یک جهش در خدمت‌رسانی خود رفته است. با حذف کاغذ امکان ارائه خدمات بانکی به‌صورت غیرحضوری فراهم شده و توسعه خواهد یافت.

عضو هیأت مدیره بانک مهر ایران گفت: تا چند سال آتی بانک مهر ایران به یکی از بزرگترین بانک‌های کشور تبدیل می‌شود و چند بانک بزرگ تجاری را نیز پشت سر می‌گذارد. وی در بخش دیگری از سخنان خود به تشکیل صندوق همگانی بیمه حوادث اشاره کرد و در این رابطه گفت: این اقدام پس از ۴۰ سال در حال انجام است؛ اما بانک مهر ایران پیشگام شد و در خرداد ماه سال جاری ۵۰۰هزار خانه روستایی را تحت پوشش بیمه درآورد.

گفتنی است پنج رئیس شعبه برتر بانک مهر ایران به‌ترتیب عبارتند از آوات خضرنیا رئیس شعبه آزادی پیرانشهر، مهدی غفاری رئیس شعبه شبستر، علی سربازی رئیس شعبه ستارخان تبریز، شاهرخ شیخ دشت میانی رئیس شعبه صومعه سرا و مجید مسعودی‌نژاد رئیس شعبه میدان بسیج دزفول.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن