بازدید از نهالستان و گلخانه مرادلو، در استان اردبیل

توسط مدیرعامل بانک کشاورزی صورت گرفت:

بازدید از نهالستان و گلخانه مرادلو، در استان اردبیل

روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در دومین روز از سفر به استان اردبیل، از پروژه های مشارکتی بانک کشاورزی در شهرستان های مشگین شهر، گرمی و پارس آباد بازدید کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان اردبیل، بازدید از طرح نهالستان و گلخانه مرادلو، پایاب سد گیلارلو گرمی، طرح های اجرا شده در پایاب سد خدا آفرین، مجتمع گلخانه ای ۱۶۰۰ هکتاری مغان، مزرعه ۸۰۰هکتاری تولید ذرت بذری شرکت کشت و صنعت پارس و کلنگ زنی گلخانه۵۰هکتاری شرکت دانش بنیان‌ رایان شمیم آرینا از اهم برنامه های روز دوم سفر خدارحمی به استان اردبیل است.

این گزارش می افزاید: در این سفر استاندار اردبیل، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استانی، خدارحمی و خاوازی را همراهی می کنند. بر اساس این گزارش، مدیرعامل بانک کشاورزی همراه با وزیر جهاد کشاورزی و هیات همراه، از نهالستان و گلخانه ۱۶۰۰ مترمربعی مرادلو از توابع شهرستان مشگین شهر که با اعتباری نزدیک به ۱۰میلیارد ریال و با حمایت بانک کشاورزی احداث شده است، بازدید کردند. تکثیر نهال در این گلخانه به روش پایه رویشی انجام می شود تا نهالی عاری از بیماری های ویروسی به دست باغداران برسد

خدارحمی در این بازدید اظهار داشت: حمایت از طرح های گلخانه ای در اولویت برنامه های بانک است و لذا آماده حمایت از این طرح در قالب پرداخت تسهیلات توسعه ای هستیم‌.

منبع : ایبنا

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code