• امروز : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳
8

آموزش دریافت رمز دوم پویا برای تمامی بانک ها

 • کد خبر : 97095
 • 27 آذر 1398 - 15:15
آموزش دریافت رمز دوم پویا برای تمامی بانک ها

فهرست محتوا نام رمز پویا حتما به گوش هر فردی خورده است. رمز دوم بانکی یکی از رموز حساس و کاربردی برای کسانی است که از وب سایت های اینترنتی و یا به صورت مجازی خرید می کنند. رمز دوم در صورتی که در اختیار سارقین قرار می گرفت امکان سرقت پول از حساب وجود […]

فهرست محتوا

 • نام رمز پویا حتما به گوش هر فردی خورده است. رمز دوم بانکی یکی از رموز حساس و کاربردی برای کسانی است که از وب سایت های اینترنتی و یا به صورت مجازی خرید می کنند. رمز دوم در صورتی که در اختیار سارقین قرار می گرفت امکان سرقت پول از حساب وجود داشت و به دلیل اینکه صفحات جعلی افزایش یافته و کلاهبرداری های اینترنتی روز به روز در حال افزایش بود و از این رو بانک مرکزی تصمیم بر این گرفت که رمز های دوم را به صورت پویا ارائه نماید.

  طرح رمز پویای بانکها از دی ماه سال 98 اجرایی شد و امروزه برای هرگونه تراکنش اینترنتی باید رمز پویای خود را فعال کرده باشید تا بتوانید خرید موفقی را تجربه کنید. رمز پویا برای بانک های مختلف شرایط مختلفی خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان تمامی آنها را با یکدیگر یکسان دانست. حال شاید برایتان سوال باشد که رمز پویا چیست؟ در ادامه آشنایی کاملی در رابطه با رمز پویا پیدا کرده و نحوه اخذ رمز پویا برای تمامی بانک ها را خواهیم دانست:

  رمز پویا چیست؟

  حتما با رمز دوم بانکی آشنایی دارید، این رمز تاقبل از دی ماه سال 98 به صورت ثابت تعیین می شد و می توانستید به دفعات مکرر با استفاده از رمز دوم ثابت خود خرید های اینترنتی خود را انجام دهید اما طی ابلاغیه ای که بانک مرکزی به بانک ها ارائه نمود، بانک ها موظف شدند که رمز دوم پویا برای کارت ها راه اندازی نمایند که کلاهبرداری های اینترنتی یا فیشینگ به حداقل برسد.

  آموزش فعال سازی رمز پویا

  رمز دوم پویا برای اغلب بانک ها به وسیله برنامه جانبی صادر می شود و این رمز حداکثر پس از گذشت 120 ثانیه منقضی خواهد شد و به همین دلیل کلاهبردار حتی فرصت استفاده از این رمز را نخواهد داشت. اما افرادی گوشی هوشمند ندارند! نگران نباشید چرا که امکان دریافت رمز پویا از طریق پیامک نیز امکان پذیر خواهد بود. این رمز حساب شما را در برابر هرگونه کلاهبرداری و دسترسی توسط شخص ثالث امن خواهد ساخت و امکان هیچ گونه دسترسی به حساب شما توسط دیگران وجود نخواهد داشت.

  رمز پویا بانک ملی

  برای اخذ رمز دوم پویا اول و دوم کارت های بانک ملی می توانید نرم افزار شصت(60) را از وب سایت رسمی بانک ملی ایران دانلود و نصب نمایید.

  برای فعال سازی این نرم افزار سه روش مختلف زیر را پیش رو خواهید داشت:

  –         مراجعه کردن به سامانه بام

  –         فعال سازی از طریق دستگاه های کیوسک

  –         فعال سازی از طریق دستگاه های خودپرداز

  برای فعال سازی رمز پویا برای پیامک نیز روش زیر برای بانک ملی در دسترس خواهد بود:

  روش پیامکی برای دریافت رمز پویا برای بانک ملی تعریف نشده است اما می توانید از طریق کد ussd اقدام به دریافت این رمز نمایید. برای فعال سازی این روش باید شماره *737*60# را شماره گیری نمایید.

  رمز پویا بانک مسکن

  برای فعال سازی رمز دوم پویا بانک مسکن باید دو مرحله زیر را انجام دهید:

  –         برای فعال سازی رمز پویا می توانید به دستگاه های خودپرداز بانک مسکن مراجعه کرده و از طریق بخش فعالسازی رمز پویا، اقدام به فعال سازی این خدمات نمایید. توجه داشته باشید که پس از فعالسازی این بخش، رمز دوم ثابت از کار خواهد افتاد.

  –         برای اخذ رمز دوم پویا نیز باید برنامه رمز نمای بانک مسکن را از وب سایت رسمی این بانک متناسب با مدل گوشی خود دانلود نمایید.

  فعال سازی رمز پویا برای پیامک یا کد ussd

  برای دریافت رمز دوم به روز پیامکی باید به یکی از دستگاه های خودپرداز این بانک مراجعه کرده و شماره خود را برای حسابتان تعریف نمایید. پس از فعال کردن رمز پویا یک رسید از دستگاه خودپرداز تحویل خواهید گرفت که بر روی این رسید قسمت ثابت رمز چاپ شده است.

  برای دریافت رمز دوم پیامکی باید ابتدا 4 رقم آخر شماره کارت خود را با شماره ثبت شده برای حساب به شماره 10002516 ارسال نموده و سپس بخش متغیر رمز را از آن دریافت نمایید.

  قسمت متغیر که از طریق پیامک دریافت نموده اید را ابتدا و قسمت ثابت که در رسید چاپ شده را پس از آن بنویسد، این عدد رمز پویای شما خواهد بود.

  رمز متغیر در هر بار درخواست تغییر خواهد کرد و قسمت ثابت را باید حتما به خاطر سپرده باشید.

  رمز پویا بانک کشاورزی

  بانک کشاورزی خدمات رمز دوم پویا را از اپلیکیشن ریما ارائه می نماید که مراحل آن به صورت زیر خواهد بود:

  –         دانلود و نصب برنامه ریما

  –         مراجعه کردن به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک کشاورزی

  –         دستگاه خودپرداز بانک کشاورزی یک رمز در اختیارتان قرار خواهد داد که این کد به همراه کد دریافت شده از طریق پیامک را باید برای فعالسازی اپلیکیشن وارد نمایید.

  رمز پویا پست بانک ایران

  برای دریافت رمز پویا پست بانک دو روش پیش رو خواهید داشت:

  –         روش اول:دانلود و نصب برنامه اختصاصی رمز ساز یکبار مصرف پست بانک

  1-    دانلود برنامه از سایت بانک و فعال سازی آن با مراجعه به یکی از شعب بانک

  2-    دانلود برنامه از سایت بانک و فعال سازی آن از طریق سامانه اینترنت بانک پست بانک

  –         روش دوم: دریافت رمز دوم یکبار مصرف با پیامک:

  برای فعال سازی دریافت رمز پویا از طریق پیامک باید حتما به یکی از شعب پست بانک مراجعه کرده و شماره خود را تایید کنید.

  رمز پویا بانک سپه

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک سپه باید دو مرحله زیر را طی کنید:

  –         ابتدا باید اپلیکیشن رمز ساز سپه را از وب سایت بانک دانلود کرده و یا با مراجعه به یکی از شعب آن دریافت نموده و نصب نمایید.

  –         برای فعالسازی برنامه نیز باید به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نمایید.

  فعالسازی رمز پویا سپه با پیامک یا کد ussd

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک سپه از طریق پیامک نیازی به مراجعه به بانک نخواهد بود و به همین دلیل می توانید به سهولت نسبت به دریافت رمز پویا خود اقدام کنید. ابتدا باید کارت خود را برای دریافت رمز دوم پویا فعال نموده و سپس شماره کارت 16 رقمی خود را به همراه کد ملی به شماره 6715014 پیامک کنید. پس از فعال شدن رمز پویا پیامکی برای هر تراکنش می توانید چهار رقم آخر کارت بانکی خود را به همراه کد ملی به سرشماره 6715014 ارسال کنید تا رمز دوم پویا برایتان ارسال شود.

  در صورتی که کدهای دستوری را نیز فراموش کرده باشید می توانید عدد 0 را به سرشماره 6715014 ارسال کرده و کد های دستوری مربوط به فعالسازی، دریافت رمز پویا، رفع مسدودی رمز پویا و مشاهده کارت های فعال را دریافت کنید.

  رمز پویا بانک توسعه تعاون

  برای فعالسازی رمز پویا بانک توسعه تعاون می توانید از دو روش اینترنت بانک و همراه بانک استفاده نمایید.

  –         برای فعالسازی با اینترنت بانک ابتدا باید به سامانه اینترنت بانک مراجعه کرده و از منوی کارت اقدام به فعالسازی این رمز نمایید.

  –         برای فعالسازی با همراه بانک نیز باید به بخش خدمات کارت مراجعه کرده و از منو سایر، عملیات کارت را انتخاب کرده و بر روی گزینه رمز یکبار مصرف پویا کلیک کنید تا رمز پویا را دریافت کنید.

  رمز پویا بانک صنعت و معدن

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک صنعت و معدن دو روش زیر را پیش رو خواهید داشت:

  –         فعال سازی با اینترنت بانک:

  1-    ابتدا برنامه رمزساز بانک صنعت و معدن را از سایت این بانک دانلود و نصب کنید.

  2-    برای فعالسازی برنامه می توانید از اینترنت بانک استفاده کنید اما در صورت نداشتن اینترنت بانک باید به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

  3-    پس از وارد کردن کد دریافتی از برنامک برنامه فعال شده و می توانید رمز پویا خود را دریافت کنید.

  –         فعالسازی با مراجعه به شعب:

  –         دانلود و نصب برنامک بانک صنعت و معدن

  –         مراجعه کردن به یکی از شعب بانک

  –         فعالسازی با کد دریافتی از مرحله دوم

  فعالسازی رمز پویا بانک ملت

  برای اخذ رمز پویا بانک مسکن برای هر دو روش اپلیکیشنی و پیامکی باید از سامانه رمزنگار ملت استفاده کنید.

  –         نحوه فعال سازی رمزنگار ملت برای روش اپلیکیشنی:

  1-    دریافت اپلیکیشن رمزنگار ملت از سایت رسمی بانک ملت

  2-    مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک ملت و فعالسازی رمز پویا و دریافت کد فعالسازی

  3-    وارد کردن کد فعالسازی برای استفاده از اپلیکیشن

  –         نحوه فعالسازی رمزنگار ملت برای روش پیامکی:

  1-    مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک ملت و فعال کردن خدمات رمز پویا سامانه رمزنگار ملت برای نسخه پیامکی

  2-    نمایش شماره و وارد کردن شماره صحیح به سامانه

  3-    ارسال پیامک فعال سازی و راهنمای آن از طرف بانک ملت

  4-    ارسال کردن پیامک چهار رقم آخر کارت بانکی که رمز پویا آن فعال شده به شماره 30003303 برای دریافت رمز پویا

  5-    دریافت پیامک رمز 7 رقمی پویا یکبار مصرف از طرف بانک ملت

  رمز پویا بانک تجارت

  بانک تجارت برای ارائه رمز پویا دوم کارت های بانکی اقدام به ارائه نرم افزار همراز نموده است. برای درخواست و اخذ رمز پویا این بانک باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا باید به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک تجارت مراجعه کرده و اقدام به فعالسازی رمز دوم پویا نمایید. در این مرحله یک رمز فعالسازی به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد.

  2-    سپس پس از مراجعه به وب سایت بانک تجارت نسبت به دانلود نرم افزار همراز اقدام نمایید.

  3-    در مرحله آخر باید کد فعالسازی را به نرم افزار وارد نمایید و زین پس با مراجعه به این نرم افزار رمز دوم خود را دریافت کنید.

  فعالسازی رمز پویا تجارت با پیامک و کد ussd

  برای اخذ رمز پویا بانک تجارت می توانید از کد دستوری*788*88# استفاده کنید. در این روش بدون نیاز به فعالسازی رمز پویا و مراجعه به خودپرداز می توانید رمز دوم خود را دریافت کنید.

  رمز پویا بانک سامان

  بانک سامان برنامه رمزینه را برای دریافت رمز یکبار مصرف در نظر گرفته است. برای اخذ رمز از این نرم افزار باید مراحل زیر را طی کنید:

  –         ابتدا اپلیکیشن رمزینه را از وب سایت بانک سامان دریافت نمایید.

  –         سپس می توانید به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و یا از طریق نت بانک سامان اقدام به فعال سازی نرم افزار و دریافت کد نمایید.

  فعالسازی رمز پویا پیامکی و کد ussd بانک سامان:

  کلیه اشخاصی که از طرف بانک سامان پیامک دریافت می کردند همان شماره را برای رمز دوم ثبت شده دارند و می توانند رمز را با همان خط دریافت کنند.

  مشتریان بانک سامان برای دریافت رمز دوم پیامکی در هنگام خرید می توانند در صفحه پرداخت گزینه هریم را انتخاب کنند تا رمز دوم یکبار مصرف برایشان ارسال شود.

  اما کسانی که پیامک از طرف بانک دریافت نمی کردند می توانند با مراجعه به یکی از خودپرداز های بانک سامان نسبت به فعال سازی این سیستم اقدام کنند. حتما توجه داشته باشید که شماره همراه خودتان برای حسابتان تعریف شده باشد.

  رمز پویا دوم بانک پاسارگاد

  بانک پاسارگاد سه روش برای دریافت رمز پویا دوم اعلام کرده که این سه روش از قبیل زیر خواهند بود:

  1-    برای دریافت رمز دوم پویا بانک پاسارگاد می توانید به وب سایت بانک مراجعه کرده و از بخش بانکداری مجازی به قسمت کارت رفته و کارت های من را انتخاب کنید. در این بخش بر روی مدیریت نوع رمز دوم کلیک کرده و رمز دوم را برای کارت خود تایید کنید.

  2-    با مراجعه به وب سایت بانک پاسارگاد می توانید به بخش موبایل بانک، قسمت کارت مراجعه کرده و در بخش رمز پویا بر روی آیکون فعال سازی کلیک نمایید.

  3-    می توانید از کد دستوری *720# نیز نسبت به اخذ رمز پویا اقدام نمایید.

   

  رمز دوم پویا بانک پارسیان

  برای اخذ رمز دوم پویا بانک پارسیان باید دو مرحله زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک پارسیان مراجعه نمایید و از منو عملیات رمز بخش رمز دوم پویا را فعال کنید.

  2-    سپس به همراه بانک پارسیان مراجعه کرده و سرویس رمز یکبار مصرف را فعال نمایید.

  فعال سازی رمز دوم پویا بانک پارسیان برای پیامک

  پس از اینکه مراحل ذکر شده را طی کردید در همراه بانک پارسیان از شما پرسیده خواهد شد که از چه طریقی می خواهید رمز دوم پویا را دریافت نمایید و در این بخش می توانید بر روی گزینه پیامک کلیک کنید.

  رمز دوم پویا بانک ایران زمین

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک ایران زمین از طریق نرم افزار باید دو مرحله زیر را طی کنید.

  1-    ابتدا باید به یکی از شعب بانک ایران زمین مراجعه نمایید.

  2-    سپس نرم افزار رمز ساز بانک ایران زمین را از سایت بانک دانلود کرده و آن را فعال نمایید.

  دریافت رمز دوم پویا بانک ایران زمین به روش پیامکی

  1-    ابتدا عدد 10 را با شماره متصل به حساب خود به سامانه 300006905 ارسال کنید.

  2-    پس از اینکه از بانک پیامک دریافت کردید کد ملی خودتان را به شماره 300006905 ارسال کنید.

  3-    پس از اینکه پیامک دریافت کردید سرویس رمز دوم پویا برایتان فعال خواهد شد.

  رمز دوم پویا بانک رفاه کارگران

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه کارگران ابتدا باید به یکی از دستگاه های خودپرداز این بانک مراجعه کرده و شماره همراه خود را تایید نمایید. برای دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه کارگران 3 روش پیش رو خواهید داشت:

  1-    استفاده از نرم افزار رمز ساز بانک رفاه

  برنامه رمز ساز بانک رفاه قابل نصب بر روی گوشی های ios و اندروید می باشد و می توانید با مراجعه به وب سایت بانک نسبت به دانلود نرم افزار سازگار با تلفن همراه خود اقدام نمایید. برای استفاده از این نرم افزار نیازی به اینترنت موبایل نخواهید داشت.

  2-    استفاده از کد های ussd

  یکی از بهترین روش های دریافت رمز دوم پویا بانک رفاه را می توان استفاده از کد دستوری*713# دانست.

  3-    رمز دوم پویا پیامکی بانک رفاه کارگران

  برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک تنها کافی است به یکی از خودپرداز های بانک مراجعه کرده و شماره تلفن خود را تایید کنید. از درگاه های بانکی می توانید نسبت به دریافت رمز دوم از طریق پیامک اقدام کنید.

  رمز دوم پویا بانک سرمایه

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک سرمایه می توانید برنامه رمز ساز بانک سرمایه را دانلود کرده و نصب نمایید. ابتدا باید رمز ورود به اینترنت بانک سرمایه را داشته باشید که به این منظور می توانید به یکی از شعب بانک مراجعه نمایید. سپس با داشتن این رمز به اینترنت بانک وارد شده و روز دوم پویا را فعال نمایید.

  رمز دوم پویا بانک صادرات

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک صادرات باید نرم افزار تلفنی ریما را دانلود و نصب نمایید. برای فعال سازی این اپلیکیشن نیز باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا برنامه را از سایت بانک صادرات دانلود و نصب نمایید.

  2-    سپس به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک مراجعه کرده و کد را دریافت کنید.

  3-    در آخرین مرحله باید با استفاده از کد دریافتی اپلیکیشن را فعال کنید.

  فعالسازی رمز دوم پویا پیامکی و کد ussd بانک صادرات

  با کد دستوری*719# می توانید رمز دوم یکبار مصرف را دریافت نمایید.

   

  رمز دوم پویا بانک اقتصاد نوین

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک اقتصاد نوین ابتدا باید اپلیکیشن رمز یکبار مصرف ارس را دانلود کرده و با یکی از روش های زیر نسبت به فعالسازی آن اقدام کنید:

  1-    در روش اول می توانید پس از نصب اپلیکیشن به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

  2-    در روش دوم می توانید پس از دریافت اپلیکیشن به اینترنت بانک مراجعه کرده و رمز دوم یکبار مصرف را فعال کنید.

  رمز دوم پویا پیامکی بانک اقتصاد نوین

  ابتدا باید شماره تلفن همراه خود را به حسابتان تعریف نمایید و در صورتی که این کار را از قبل انجام داده باشید نیازی به مراجعه به شعب بانک نخواهد بود. توجه داشته باشید که دریافت رمز دوم از این طریق هیچگونه هزینه ای برایتان نخواهد داشت و می توانید رمز دوم پویا کارت خود را به سادگی دریافت نمایید و به این منظور باید در صفحه پرداخت بر روی بخش دریافت رمز دوم کلیک کنید.

  رمز دوم پویا بانک انصار

  رمز دوم پویا بانک انصار را می توانید پس از طی 4 مرحله زیر دریافت نمایید:

  1-    ابتدا برنامه آپان را دانلود و نصب نمایید.

  2-    وارد شدن به بخش اینترنت بانک انصار

  3-    نصب و اجرای اپلیکیشن آپان

  4-    دریافت رمز

  رمز دوم پویا بانک دی

  برای اخذ رمز دوم پویا بانک دی می توانید از اپلیکیشن رمزساز ارس استفاده کنید. مراحل آن نیز از قبیل زیر خواهد بود:

  1-    دانلود و نصب اپلیکیشن رمزساز ارس

  2-    وارد شدن به اینترنت بانک دی برای فعالسازی اپلیکیشن

  در صورت نداشتن اینترنت بانک دی باید ابتدا با مراجعه به یکی از شعب بانک نسبت به فعالسازی آن اقدام نمایید.

  رمز دوم پویا بانک آینده

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک آینده می توانید از اپلیکیشن راز استفاده کنید که مراحل فعالسازی آن از قبیل زیر خواهد بود:

  –         پس از اینکه اپلیکیشن راز را از وب سایت بانک دریافت نمودید آن را نصب کرده و پس از مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک نسبت به فعالسازی رمز اقدام کنید.

  –         با وارد کردن کد امنیتی که از دستگاه خودپرداز دریافت کرده اید به همراه کد امنیتی پیامک شده می توانید نسبت به فعالسازی رمز اقدام کنید.

  فعالسازی رمز دوم پویا پیامکی و کد ussd بانک آینده

  با مراجعه به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک آینده می توانید از منو عملیات رمز نسبت به فعالسازی رمز دوم به روش پیامکی اقدام نمایید. پس از اینکه شماره تلفن ثبت شده برای حسابتان را تایید کردید یک کد بر روی رسید تحویل خواهید گرفت.

  کد دریافتی از خودپرداز را به شماره 3000940 ارسال نموده و پیامک ثبت نام را دریافت خواهید کرد.

  رمز دوم پویا بانک شهر

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک شهر می توانید از نرم افزار رمزنت استفاده کنید و برای فعالسازی آن باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

  1-    دانلود نرم افزار از سایت بانک شهر و نصب آن

  2-    مراجعه به یکی از شعب بانک و ارائه مدارک احراز هویت

  3-    گرفتن رمز پویا از راه اسکن بارکد

  رمز پویا بانک قرض الحسنه مهر ایران

  برای فعالسازی رمز دوم پویا بانک مهر ایران باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

  1-    نرم افزار ارس را از وب سایت بانک دانلود کرده و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

  2-    به اینترنت بانک مراجعه کرده و از صفحه اصلی آن از قسمت بالا گزینه فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف را انتخاب کنید.

  3-    در صفحه بعد کارت هدف را برای دریافت رمز دوم پویا انتخاب کنید.

  4-    یک کد برایتان نمایش داده خواهد شد.

  5-    با رفتن به نرم افزار ارس کد از شما درخواست خواهد شد که باید دوربین گوشی را برای اسکن کردن کد ارائه شده در مرحله 4 روشن کنید.

  رمز پویا بانک قوامین

  برای دریافت رمز دوم پویا بانک قوامین باید اپلیکیشن جی بی رمز را دانلود نموده و آن را با مراحل زیر فعال کنید:

  1-    برای گوشی های اندروید برنامه جی بی رمز و برای گوشیهای ios برنامه سیبچه را از وب سایت رسمی بانک دانلود کنید.

  2-    پس از نصب نرم افزار می توانید به یکی از شعب بانک و یا خودپرداز های آن برای فعالسازی و گرفتن رمز پویا دوم اقدام کنید.

  رمز پویا بانک خاورمیانه

  برای اخذ رمز دوم پویا بانک خاورمیانه باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

  1-    به یکی از شعب بانک و یا اینترنت بانک آن مراجعه کنید

  2-    اپلیکیشن رمز پویا را دانلود کنید

  3-    برای فعال سازی اپلیکیشن نیاز به شماره مشتری شخصی و همچنین کلمه عبور دریافتی از شعب و یا اینترنت بانک خواهد بود.

  4-    پس از اینکه اطلاعات خود را وارد کردید یک کد از طرف بانک به شماره شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن به برنامه می توانید شماره تلفن خود را تایید کنید.

  رمز پویا بانک گردشگری

  برای فعالسازی رمز دوم پویا بانک گردشگری می توانید از دو روش زیر اقدام نمایید:

  1-    فعالسازی رمز از طریق سامانه اینترنت بانک

  2-    فعالسازی رمز از طریق سامانه همراه بانک

  رمز پویا بانک حکمت ایرانیان

  برای فعالسازی رمز دوم بانک حکمت ایرانیان مراحل زیر را باید طی کنید:

  1-    برای فعالسازی رمز دوم پویا می توانید به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

  2-    از طریق اپلیکیشن رمزساز ارس نیز می توانید رمز یکبار مصرف را دریافت کنید.

  رمز پویا بانک قرض الحسنه رسالت

  برای فعالسازی رمز دوم پویا بانک رسالت دو روش زیر را پیش رو خواهید داشت:

  1-    مراجعه به سامانه اینترنت بانک قرض الحسنه رسالت

  2-    استفاده کردن از سامانه موبایل بانک

  رمز دوم پویا بانک توسعه صادرات ایران

  برای گرفتن رمز دوم پویا بانک توسعه صادرات ایران مراحل زیر را باید طی کنید:

  1-    ابتدا نرم افزار رمز ساز ریما را دانلود و بر روی تلفن خود نصب نمایید.

  2-    به یکی از خودپرداز های بانک مراجعه کرده و این خدمات را برای حساب خود فعال کنید. توجه داشته باشید که شماره تلفن خود را نیز باید تایید کرده و یک کد 8 رقمی از دستگاه دریافت نمایید.

  3-    پیامک حاوی رمز به شماره همراه شما ارسال خواهد شد.

  4-    به نرم افزار ریما مراجعه کرده و رمز دریافتی از دستگاه خودپرداز و پیامک را برای فعالسازی اپلیکیشن وارد کنید.

  رمز پویا بانک کارآفرین

  برای فعالسازی رمز دوم پویا بانک کارآفرین باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا باید به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک مراجعه کرده و خدمات رمز دوم پویا را برای حساب خود فعال نمایید. توجه داشته باشید که روش پیامکی و اپلیکیشنی در این روش وجود دارد و می توانید متناسب با خواسته خود نسبت به انتخاب آن اقدام کنید.

  2-    پس از فعالسازی رمز دوم پویا یک پیامک حاوی کد فعالسازی به شماره همراه شما ارسال خواهد شد.

  3-    در مرحله آخر به سایت بانک مراجعه کرده و اپلیکیشن رمز دوم پویا را دانلود کرده و به وسیله کد دریافتی خود نسبت به فعالسازی آن اقدام کنید.

  رمز پویا بانک مهر اقتصاد

  برای دریافت رمز پویا دوم بانک مهر اقتصاد دو روش پیش رو خواهید داشت که یکی از این روش ها از طریق اینترنت بانک و دیگری از طریق مراجعه به شعبه خواهد بود:

  برای دریافت رمز پویا از طریق اینترنت بانک باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا اپلیکیشن رمز ساز را از وب سایت رسمی بانک دانلود کنید.

  2-    کارت مورد نظر خود را برای فعالسازی خدمات رمز دوم انتخاب کنید.

  3-    بر روی آیکون فعال سازی رمزساز کلیک نمایید که پس از آن یک کد QR نمایش داده خواهد شد.

  4-    سپس به اپلیکیشن رمزساز بانک مراجعه کرده و این کد را اسکن کنید

  5-    برای اپلیکیشن خود نیز یک رمز 6 رقمی می توانید تعریف کنید.

  6-    کد 4 رقمی دریافتی از طریق پیامک را نیز به اپلیکیشن وارد کنید.

  برای دریافت رمز دوم پویا از طریق مراجعه به شعب نیز باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    اپلیکیشن رمزساز را دانلود و نصب کنید.

  2-    به یکی از شعب بانک مراجعه کرده و فرم مربوط به درخواست رمز دوم پویا را تکمیل کنید.

  3-    سپس به اپلیکیشن رمزساز بانک مراجعه کرده و کد QR دریافتی از شعبه را اسکن کنید.

  4-    یک رمز 6 رقمی برای حساب خودتان تعیین کنید.

  5-    کد 4 رقمی دریافتی را برای فعالسازی اپلیکیشن به رمزساز بانک ارائه کنید.

  رمز پویا موسسه اعتباری کوثر

  به سه روش می توانید رمز پویا موسسه اعتباری کوثر را فعال کنید:

  1-    مراجعه به همراه بانک کوثر:

  –         به یکی از شعب موسسه مراجعه کنید

  –         آخرین نسخه همراه بانک را دریافت و نصب کنید

  –         سپس به اپلیکیشن همراه بانک مراجعه کرده و بر روی گزینه رمز یکبار مصرف کلیک کنید. سپس باید کارت مورد نظر را انتخاب کنید.

  –         پس از اینکه کارت را انتخاب کردید رمز دوم کارت را تعیین کنید.

  2-    اینترنت بانک:

  –         به یکی از شعب موسسه مراجعه کنید

  –         به اینترنت بانک وارد شده و بر روی آیکون تولید رمز یکبار مصرف کلیک کنید.

  –         پس از تعیین کردن کارت مورد نظر نیز می توانید نسبت به تولید رمز یکبار مصرف اقدام کنید.

  3-    از طریق سامانه پیامکی:

  چنانچه پیامک های بانک را دریافت می کنید نیازی به تایید شماره تلفن نخواهید داشت اما در صورتی که پیامکی از طرف بانک برایتان ارسال نمی شود با مراجعه به یکی از شعب بانک باید نسبت به فعالسازی پیامک اقدام کنید. برای فعال سازی سامانه پیامکی رمز پویا دوم بانک نیز می توانید با یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

  –         وارد شدن به اینترنت بانک و تایید کردن شماره تلفن

  –         حضور یافتن در یکی از شعب بانک و ویرایش و تایید شماره تلفن

  رمز پویا موسسه اعتباری ملل

  برای اخذ رمز دوم پویا موسسه اعتباری ملل باید مراحل زیر را طی کنید:

  1-    ابتدا می توانید اپلیکیشن فام را از سایت اختصاصی موسسه اعتباری ملل دانلود و نصب نمایید.

  2-    پس از نصب اپلیکیشن به یکی از دستگاه های خودپرداز بانک مراجعه کرده و از بخش خدمات رمز نسبت به فعال سازی رمز یکبار مصرف اقدام کنید.

  فعالسازی رمز پویا پیامکی یا کد USSD

  برای فعالسازی رمز دوم پویا موسسه اعتباری ملل باید مراحل زیر را انجام دهید:

  –         مراجعه کردن به یکی از خودپرداز های موسسه ملل

  –         انتخاب آیکون فعال سازی رمز پویا

  –         وارد کردن شماره همراه خود

  –         دریافت کردن رسید از خودپرداز

  –         ارسال کردن چهار رقم آخر شماره کارت خود به شماره 50004721

  –         دریافت کردن رمز پویا

   

  رمز پویا موسسه اعتباری توسعه

  برای گرفتن رمز دوم پویا دوم موسسه اعتباری توسعه باید مراحل زیر را طی کنید:

  –         مراجعه کردن به یکی از شعب باک ئ درخواست کردن فعالسازی رمز دوم پویا

  –         مراجعه به وب سایت موسسه اعتباری توسعه برای نصب و فعالسازی نرم افزار

   رمز پویا موسسه اعتباری نور

  موسسه اعتباری نور نرم افزار ریما را برای مشترکین خود ارائه نموده و می توانید به روش زیر اقدام به فعال سازی این اپلیکیشن کرده و رمز یکبار مصرف خود را تحویل بگیرید:

  1-    برای دانلود برنامه ریما می توانید به سایت موسسه اعتباری نور مراجعه نمایید.

  2-    کد تایید را از طریق پیامک دریافت کرده و آن را ثبت نمایید.

  3-    به یکی از خودپردازهای موسسه اعتباری نور مراجعه کرده و از عملیات رمز بر روی آیکون فعالسازی رمز یکبار مصرف ریما کلیک کنید.

  4-    پس از اینکه گزینه فعال سازی را انتخاب کرده و شماره خود را ثبت نمودید یک کد 8 رقمی را بر روی رسید تحویل خواهید گرفت و البته یک کد نیز از طریق پیامک برایتان ارسال خواهد شد.

  5-    پس از وارد کردن رمز های دریافتی خود از خودپرداز و پیامک بر روی اپلیکیشن می توانید هر 60 ثانیه یک کد متفاوت دریافت کرده و از آن در خرید های خود استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که برای غیرفعال سازی رمز دوم یکبار مصرف نیز می توانید به یکی از خودپردازهای بانک مراجعه کنید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک کوتاه : https://pulbank.ir/?p=97095

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برچسب ها

  بانک سامان بانک سپه بانک صادرات بانک مرکزی بانک مسکن بانک ملت بانک ملی بانک پارسیان بانک پاسارگاد بانک گردشگری برق برلیانس بورس بیت کوین تتر تسهیلات بانکی تپسی درب ضد سرقت سازمان منطقه آزاد کیش ساپورت های تاسیسات سینی کابل قطعات خودرو قیمت آهن قیمت بیت کوین قیمت دلار قیمت میلگرد لوازم یدکی خودرو مراغه مرجان دلخواه نردبان کابل نشست خبری هوش مصنوعی وطن‌زرین پی پال کسب و کار کوروش جم