• امروز : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳
3

بهترین قالیشویی‌های تهران

 • کد خبر : 342139
 • 01 اسفند 1402 - 18:32
بهترین قالیشویی‌های تهران

فهرست محتوا در تهران قالیشویی‌های متعددی وجود دارند که خدمات مربوط به نظافت و شست و شوی قالی‌ها را ارائه می‌دهند. با این حال با جرات می‌توان گفت قالیشویی پاکمهر یکی از بهترین و برترین قالیشویی‌های حاضر در تهران است. این قالیشویی جزء قالیشویی‌های پر سابقه در تهران است که از محبوبیت بالایی در میان […]

فهرست محتوا

 • در تهران قالیشویی‌های متعددی وجود دارند که خدمات مربوط به نظافت و شست و شوی قالی‌ها را ارائه می‌دهند. با این حال با جرات می‌توان گفت قالیشویی پاکمهر یکی از بهترین و برترین قالیشویی‌های حاضر در تهران است. این قالیشویی جزء قالیشویی‌های پر سابقه در تهران است که از محبوبیت بالایی در میان شهروندان تهرانی برخوردار است. قالی شویی پاکمهر همچنین از جمله قالیشویی‌های شعبه‌دار در تهران است که با تاسیس شعبات مختلف قالیشویی در نقاط 22 گانه تهران، دسترسی شهروندان به خدمات خود را آسان کرده است. اما این قالیشویی علاوه بر ویژگی فوق، ویژگی‌های دیگری نیز دارد.

  کیفیت خدمات

  یکی از بهترین و متمایزترین ویژگی‌های قالیشویی پاک مهر، کیفیت خدمات این قالیشویی در قیطریه تهران است. کیفیت خدمات قالیشویی پاکمهر مرهون تیم تخصصی و نیز نحوه شست و شوی قالی‌ها است. تیم پاکمهر متشکل از متخصصان بسیار آموزش دیده است که به خوبی با وظایف خود آشنا هستند. علاوه بر این مراکز قالیشویی پاکمهر نیز مجهز به آخرین فناوری و تکنیک‌های پیشرو در صنعت قالیشویی است. از این رو برای خدمات نظافت و شست و شوی قالی‌ها را صورت درجه یک ارائه می‌دهد.

  روش‌های شست و شوی در قالیشویی پاکمهر بسیار متنوع است. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

  روش شست و شوی عادی

  شست و شوی عادی تقریبا همان شست و شوی سنتی است که تمام مراحل آن از طریق دستگاه انجام می‌شود. این مراحل شامل تمیز کردن زباله‌های قالی، گردگیری، خیس کردن، استفاده از شوینده‌ها، آبگیری و خشک کردن است. در شست و شوی عادی، دستگاه‌ها تمام این مراحل را به طور خودکار انجام می‌دهند تا تمیزی نهایی قالی به دست آید.

  روش شست و شوی پیشرفته

  شست و شوی پیشرفته یا اعلاشویی روش دیگر شست و شو در این قالیشویی است. این روش نیز تفاوت چندانی با روش شست و شوی عادی ندارد. تنها تفاوت موجود به تعداد دفعات شست و شو مربوط است. به عبارتی در شست و شوی پیشرفته مراحل شست و شو چندین بار انجام می‌شود تا تمیزی نهایی قالی‌ها حاصل شود.

  علاوه بر روش‌های فوق ممکن است از روش‌های دیگری نیز برای شست و شو استفاده شود. شست و شو یا تمیز کردن بخار از جمله این روش‌ها است. این روش شامل تزریق آب گرم با محلول تمیز کننده به الیاف فرش است. این فرآیند به از بین بردن کثیفی، لکه‌ها و آلرژی‌ها کمک می‌کند. به طور کلی استفاده از آب داغ در از بین بردن کثیفی‌های عمیق بسیار موثر است و می‌تواند ظاهر فرش شما را احیا کند.

  بهترین قالیشویی‌های تهران

  سایر ویژگی‌های شست و شوی پاکمهر عبارتند از:

  استفاده از شوینده‌های مناسب

  قالیشویی پاکمهر برای اطمینان از بالاترین سطح کیفیت خدمات، تنها از محصولات پاک کننده سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند. شوینده‌ها نه تنها خواص ایمنی و پاک کنندگی دارند، بلکه به استریلیزه شدن قالی‌ها و تمیز شدن کامل آنها نیز کمک می‌کنند. هدف پاکمهر نه تنها تمیز کردن فرش شما بلکه ایجاد محیطی امن و سالم برای شما و عزیزانتان است. لازم به یادآوری است که محلول‌های تمیزکننده ما برای کودکان و حیوانات خانگی بی‌خطر هستند.

  یکی از ویژگی‌های خوب قالیشویی پاکمهر منطبق بودن شست و شوی آن با موازین شرعی است. از آنجا که در قالیشویی پاکمهر آبگیری به طور کامل انجام می‌شود بنابراین جای هیچ گونه تردید یا شک و شبهه‌ای پیرامون این موضوع وجود ندارد.

  محدوده پوشش‌دهی

  همانطور که گفته شد قالیشویی پاکمهر از محدوده پوشش دهی گسترده‌ای برخوردار است. به گونه‌ای که شما در هر بخش از مناطق 22 گانه تهران هم که ساکن باشید به راحتی می‌توانید به خدمات این قالیشویی مینی سیتی دسترسی پیدا کنید. نحوه پوشش دهی تاثیر گسترده‌ای بر دسترسی سریع و آسان شهروندان به خدمات قالیشویی دارد. به طور کلی پوشش دهی قالیشویی پاکمهر به صورتی توزیع شده است که شهروندان برخی از مناطق می‌توانند به چندین مرکز قالیشویی پاکمهر نیز دسترسی داشته باشند.

  سرعت و خوش قولی در ارائه خدمات

  در قالیشویی پاکمهر، کیفیت تنها به نتیجه نهایی محدود نیست، بلکه به کل فرآیند تمیز کردن نیز بستگی دارد. بخشی از فرآیند شست و شو شامل ارائه خدمات سریع و نیز جلب رضایت مردم است.بنابراین  از لحظه‌ای که شهروندان با قالیشویی تماس می‌گیرند، کارکنان مهربان و آگاه ضمن ارائه راهنمایی‌های لازم، سفارشات شما را ثبت می‌کنند و آنها را با سرعت کامل انجام می‌دهند.

  دلیل این موضوع آن است که قالیشویی پاکمهر در هفت روز هفته و به صورت بیست و چهار ساعته فعال است و به تمام تماس‌ها در هر لحظه پاسخ می‌دهد. از طرفی در تمام مراکز قالیشویی پاکمهر از دستگاه‌های پیشرفته و با سرعت استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها فقادر به شست و شوی تمیز قالی‌ها در مدت زمان بسیار کوتاه هستند.

  در کنار ویژگی‌های فوق، سرعت بالای نیروهای پاکمهر را نیز نباید نادیده بگیریم. نیروهای پاکمهر نیروهایی کاملا متخصص هستند که بعد از تماس شما با سرعت به آدرس شما مراجعه می‌کنند و قالی‌ها را با نظم و سرعت جمع آوری کرده و به قالیشویی منتقل می‌کنند. در قالیشویی پاکمهر رضایت شهروندان نیز اهمیت زیادی دارد. قالیشویی پاکمهر تمام بازخوردهای شهروندان را به طور جدی دنبال می‌کند و قدردان اعتماد شما شهروندان عزیز است. قالیشویی پاکمهر همچنین متعهد به بهبود مستمر فرآیندهای شست و شو جهت برآورده کردن  انتظارات شما است.

  تنوع خدمات

  خدمات قالیشویی پاکمهر بسیار متنوع است. جدا از روش‌های شست و شو که پیش از این به آنها اشاره کردیم در قالیشویی پاکمهر خدمات دیگری نیز ارائه می‌شود. خدمات تعمیر از جمله این خدمات هستند. بنابراین اگر قالی‌های شما دچار آسیب‌دیدگی شده باشند می‌توانید با استفاده از خدماتی همچون رفوگری، رنگبندی، ریشه زنی، قلم زنی، دارکشی، تعمیر شیرازه و… اصلاح کنید.

  هر یک از این خدمات به بخشی از آسیب‌های قالی مربوط است. به عنوان نمونه، رفوگری قسمت‌های پاره یا پوسیده شده قالی‌ها را تعمیر می‌کند. ریشه زنی به فرآیند تعمیر ریشه‌ها اشاره دارد. در فرآیند رنگبندیو قلم زنی آسیب‌های ناشی از به هم ریختگی رنگ‌های قالی یا کمرنگ شدن رنگ قالی‌ها اصلاح می‌شود. در دارکشی قسمت کجی قالی‌ها اصلاح می‌شود. در نهایت تعمیر شیرازهه نیز مربوط به اصلاح شیرازه یا قسمت‌های آسیب دیده طولی قالی است.

  علاوه بر این در قالیشویی پاکمهر خدمات مربوط به انواع کفپوش‌ها نیز ارائه می‌شود. در کنار قالی‌های دستباف و ماشینی، خدمات گلیم، زیلو، پتو، تشک، انواع تابلوفرش‌های نفیس و… نیز در قالیشویی پاکمهر انجام می‌شود. در قالیشویی پاکمهر خدمات شست و شو و تمیزی مبلمان نیز ارائه می‌گردد.

  بهترین قالیشویی‌های تهران

  سخن نهایی برترین قالیشویی های تهران

  قالیشویی پاکمهر یکی از قالیشویی‌های قدیمی تهران است که هیچ‌گاه خود را به سنت متعهد ندانسته و همیشه از روش‌های روز دنیا جهت ارائه بهترین کیفیت‌ استفاده کرده است.

  این قالیشویی تاکنون رضایت بسیاری از شهروندان را جلب کرده است و در راستای کسب رضایت مشتریان، خود را متعهد به خدمات مشتری مداری دانسته است. از طرفی قالیشویی پاکمهر خدمات خود را با تعرفه‌های مناسب ارائه می‌دهد تا شهروندان در استفاده از خدمات این قالیشویی مشکل خاصی نداشته باشند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک کوتاه : https://pulbank.ir/?p=342139

  برچسب ها

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برچسب ها

  بانک سامان بانک سپه بانک صادرات بانک مرکزی بانک مسکن بانک ملت بانک ملی بانک پارسیان بانک پاسارگاد بانک گردشگری برق برلیانس بورس بیت کوین تتر تسهیلات بانکی تپسی درب ضد سرقت سازمان منطقه آزاد کیش ساپورت های تاسیسات سینی کابل قطعات خودرو قیمت آهن قیمت بیت کوین قیمت دلار قیمت میلگرد لوازم یدکی خودرو مراغه مرجان دلخواه نردبان کابل نشست خبری هوش مصنوعی وطن‌زرین پی پال کسب و کار کوروش جم