معرفی بانک ها

معرفی بانک ملت

بانک ملت جزو بزرگترین بانک های خصوصی در ایران بحساب می آید . بانک ملت خصوصی با داشتن شعبات بسیار زیادی در سطح کشور و ارائه خدمات اینترنتی حرفه ای توانسته جایگاه بسیار ویژه ای در بین مشتریان داشته باشد .

تاریخچه بانک ملت

بانک ملت در تاریخ ۳۱ تیر ۱۳۵۹به موجب مصوبه‌ی مورخ ۲۹ آذر ۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک‌ها با بهم پیوستن بانک‌‌های تهران، داریوش، بین‌المللی ایران، عمران، بیمه‌ی ایران، ایران و عرب، پارس، اعتبارات تعاونی و توزیع، تجارت خارجی و فرهنگیان تشکیل یافت. بانک ملت با سی وسه میلیارد و پانصدمیلیون ریال پا به عرصه بانکداری گذاشت .

ابن بانک یک شرکت سهامی خاص بود که پس از مصوبه هیئت وزیران در سال ۱۳۸۷ تبدیل به یک شرکت سهامی عام شد که هم اکنون در بورس اوراق بهادار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بانکی حاضر بحساب می آید . شایان ذکر است بانک ملت با سرمایه ای بالغ بر ۵۰۰۰۰ میلیارد ریال به عنوان یکی از بزرگترین بانک های ایرانی بحساب می آید.

ابن بانک با داشتن بانکداری اینترنتی بسیار قدرتمند توانسته خدمات بانکی را تسهیل دهد . بسیاری از کاربران این بانک برای انجام امور بانکی خود می توانند تمامی نیاز های بانکی خود را از طریق پنل بانکداری اینترنتی خود انجام دهند . از خدماتی که در بانکداری اینترنتی بانک ملت ارائه می شود می توان به انتقال وجه به انواع و اقسام مختلف مثل انتقال شبا ،‌ انتقال کارت بکارت شتابی و بین بانکی و … اشاره کرد . کاربران بانکداری اینترنتی ملت می توانند قبوض و اقساط بانکی خود را هم از طریق پنل بانکداری اینترنتی پرداخت نمایند .

 بانک ملت همیشه به عنوان یکی از پیشرو ترین بانک ها در ارائه خدمات نوین بانکی برای مشتریان مالی بوده است  . آدرس شعبه اصلی بانک ملت :تهران، خیابان طالقانی، تقاطع خیابان شهید موسوی، ساختمان مرکزی بانک ملت کد پستی: ۱۵۸۱۷۳۶۹۱۱ به شماره تلفن: ۵-۸۲۹۶۲۰۰۴

برچسب ها
نمایش بیشتر

محمد رضایی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن