معرفی بانک ها

معرفی بانک مسکن

بانک مسکن یکی از بانک های بزرگ دولتی در ایران بحساب می آید این بانک دولتی در سال ۱۳۱۷ رسما فعالیت خود را آغاز نمود . هدف و تمرکز اصلی بانک مسکن بر روی تسهیلات بانکی برای خرید مسکن می باشد . بانکداری سرمایه گذاری موضوع اصلی فعالیت بانک مسکن بحساب می آید .

تاریخچه بانک مسکن

بانک مسکن با داشتن بیش از  ۱۲۳۲ شعبه در سراسر ایران به عنوان یکی از ۵ بانک بزرگ ایران بحساب می آید . این بانک پس از بانک ملی و بانک ملت به عنوان بزرگترین بانک ایرانی می باشد .

شایان ذکر است این بانک با توجه به قدرت مالی خود در بین ۱۰۰ شرکت برتر ایرانی رتبه ۷ را از آن خود کرده است . این بانک با مشارکت بانک ملی ایران و وزارت دارایی جهت ارائه خدمات اختصاصی برای خرید مسکن پایه گذاری شد .

از خدمات اختصاصی این بانک می توان به پرداخت وام برای رهن اموال غیرمنقول با هدف خرید ، احداث و تکمیل ، تعمیر برای خریداران مسکن بوده است همچنین این بانک یک منبع بسیار مهم جهت تامین اعتبار برای شرکت های بزرگ ساختمانی جهت ساخت واحد های بزرگ مسکونی بوده است .

بانک مسکن یکی از ثروتمند ترین بانک های دولتی ایرانی بحساب می آید سرمایه اصلی این بانک مبلغی بالغ بر ۵٬۸۴۸٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال ثبت شده می باشد.

پرداخت وام خرید یا ساخت مسکن تا سقف ۱۸۰ میلیون تومان با سود ۱۳ درصد قدرت رقابتی مناسبی را نسبت به دیگر بانکها برای بانک مسکن ایجاد کرده است.

 پرداخت وام بانکی برای خرید مسکن تا سقف ۶۰ میلیون تومان با نرخ ۱۷٫۵ درصد درسال ۹۵ و بدون سپرده درشهرهای که جمعیتی بالاتر ۲۰۰هزار نفر را داراهستند نکته بسیار مهمی در انتخاب این بانک عاملی مهم در بین سایر بانک ها می باشد.

شماره تلفن مرکز ارتباط با مشتریان : ۶۱۰۸۸-۰۲۱
آدرس پست الکترونیک : [email protected]
آدرس پستی : تهران – میدان ونک – خیابان ولیعصر – نرسیده به خیابان میرداماد – خیابان عطار – پلاک ۱۴

برچسب ها
نمایش بیشتر

خبرنگار پول بانک

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن