نماد سایت پول بانک

افزایش گشایش اعتبارات ارزی برای فعالان صنعتی کشور

گشایش اعتبار ارزی
 • به گزارش پایگاه خبری پول بانک به نقل از ایرنا اعتبارات ارزی برای فعالان صنعتی 44 درصد افزایش یافته است . براساس این گزارش در ماه های فروردین و اردیبهشت 124 میلیون دلار اعتبار ارزی گشایش یافته است که نسبت به سال قبل 44 درصد افزایش داشته است .

  براساس این گزارش بانک صنعت و معدن در سال گذشته مبلغی بالغ بر ٨۶ میلیون دلار اعتبار ارزی گشایش داشته است که امسال این مبلغ به 124 میلیون دلار افزایش پیدا کرده است که این رقم نسبت به سال گذشته افزایش 44 درصدی را نشان می دهد .

  همچنین ، مبلغ ٨۵٧ میلیارد ریال اعتبارات ریالی نیز توسط‌ بانک صنعت و معدن برای متقاضیان استفاده از تسهیلات ، گشایش یافته که نسبت به ٧۴۵ میلیارد ریال اعتبارات ریالی گشایش شده در فروردین و اردیبهشت سال ١٣٩۴ حدود ١۵ درصد افزایش دارد .

  هفت هزار و ٧٠٠ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‏های صنعتی کشور پرداخته است که این رقم در مقایسه با چهار هزار و ۴٠٠ میلیارد ریال تسهیلات اعطایی در دو ماه نخست سال ٩۴ حدود 7.1 برابر افزایش داشته است.

  براساس سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران در دوران پسا برجام براساس اعلام دولت حمایت های بسیاری از صنعت کشور انجام خواهد گرفت . سال 95 سالی متفاوت برای صنعت کشور خواهد بود امید است رونق اقتصادی برای صنایع ایرانی در این سال انجام پذیرد .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  خروج از نسخه موبایل