اخبار اقتصادیاخبار بانک ها

​برند «بانک صادرات ایران» ثبت جهانی شد

 

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در مدرک اعطا شده به بانک صادرات ایران از سوی این موسسه، الزامات کسب ارزش برند بانک (BRAND VALUATION) از طریق تجزیه و تحلیل اطلاعات ارائه شده، داده های بدست آمده از بازار و سایر منابع، مورد تایید قرار گرفته و استاندارد ایزو ١٠۶۶٨ حوزه مالی و بانکی در تاریخ ١٠ اکتبر ٢٠١٧ (١٨ مهر ماه ٩۶) به این بانک تعلق گرفته است.
پیشتر، شعبه مستقل مرکزی بانک صادرات ایران با بازنگری و ارزیابی فرآیند و ساختارهای موجود ضمن ارتقاء کمی و کیفی خدمات موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو ٩٠٠١ شده بود.
شایان توجه است، این بانک طی سالهای اخیر نیز با بازنگری در ساختار و فرایندهای حاکم در بخش های مختلف خود توانسته است گواهینامه هایی همچون؛ سیستم مدیریت انرژی ایزو ۵٠٠٠١، گواهینامه استاندارد بین المللی ایزو ١٠٠١۵ از شرکت IMQ ایتالیا، استاندارد بین المللی تکنولوژی برتر در بانکداری الکترونیک و… را کسب کند.
علاوه بر استانداردها و گواهینامه های دریافت شده، بانک صادرات ایران بر اساس رتبه بندی نشریه معتبر و بین المللی بنکر برای چندمین سال متوالی به عنوان برترین بانک ایرانی معرفی شده است که با رفع تنگناهای بین المللی جایگاه این بانک در عرصه داخلی و خارجی بیش از پیش ارتقاء خواهد یافت.
گفتنی است، بانک صادرات ایران با دارا بودن بیش از ٣ هزار شعبه و باجه در داخل کشور و تعدد شعب مستقل در آسیا و اروپا، بزرگترین بانک خصوصی کشور بوده که همچنان نقش تعیین کننده ای در اغلب فعالیت های اقتصادی و پروژه های کلان ملی ایفا می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن