• امروز : سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
4

گزارش تصویری از گفتگو با مدیران و غرفه شرکت‌ ارتباطات مبین ‌نت در نمایشگاه  الکامپ در حاشیه امضاء تفاهمنامه همکاری با شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران

 • کد خبر : 323203
 • 07 تیر 1402 - 14:01
گزارش تصویری از گفتگو با مدیران و غرفه شرکت‌ ارتباطات مبین ‌نت در نمایشگاه  الکامپ در حاشیه امضاء تفاهمنامه همکاری با شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال»، از ۴ تا ۷ تیر۱۴۰۲، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

 • پول بانک: آیین امضاء تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌ ارتباطات مبین ‌نت و شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران، پیرامون هوشمندسازی صنایع، در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، ظهر امروز سه شنبه 6 تبرماه 1402، با حضور مهدی غیناقی رئیس هیات مدیره‌ی شرکت ارتباطات مبین‌ نت، کاوه ذهبی مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران و جمعی از اصحاب رسانه، در ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

  مهدی غیناقی رئیس هیات مدیره‌ی شرکت ارتباطات مبین‌ نت

  مهدی غیناقی، رئیس هیات مدیره‌ی شرکت ارتباطات مبین‌ نت، در آیین امضاء تفاهمنامه همکاری بین شرکت‌ ارتباطات مبین ‌نت و شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران گفت: بر اساس نیاز به منظور هوشمندسازی وارد تمام زمینه ها می شویم و تا حد امکان که توانایی اجرا داشته باشیم، ورود می‌کنیم؛ اما اولویت ما صنعت ICT است و در ادامه به تمامی صنایع خواهیم پرداخت.

  صالح بنی اسد مدیر بازاریابی شرکت ارتباطات مبین نت

  صالح بنی اسد، مدیر بازاریابی شرکت ارتباطات مبین نت، در گفتگو با خبرنگار ما، در حاشیه این نمایشگاه گفت: بعد از دوری 4 ساله از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، امسال دوباره در نمایشگاه الکامپ شرکت می کنیم……

  عباس دلگشایی مدیر کل ارتباط با مشتریان شرکت ارتباطات مبین نت

   عباس دلگشایی، مدیر کل ارتباط با مشتریان شرکت ارتباطات مبین نت، در گفتگو با خبرنگار ما، در حاشیه این نمایشگاه گفت: 14 سال است در مجموعه بزرگ مبین نت مشغول به کار هستم و در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، آماده خدمت به مشتریان گرامی می باشیم…..

  بنا به این گزازش، در پایان آیین امضاء تفاهمنامه، مهدی غیناقی، رئیس هیات مدیره‌ی شرکت ارتباطات مبین ‌نت و کاوه ذهبی، مدیرعامل شرکت مهندسین مشاور موننکو ایران، از غرفه شرکت مبین ‌نت در محل نمایشگاه الکامپ بازدید به عمل آوردند.

  شرکت ارتباطات مبین‌ نت

  شرکت ارتباطات مبین‌نت، با هدف تبدیل شدن به انتخاب نخست مشتریان خدمات داده، ارتقای روزافزون سطح کیفی خدمات، با محوریت ارائه‌ خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در مقیاس کشوری، در آذر ماه سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. این شرکت موفق شد در دهم بهمن سال ۱۳۹۵، شبکه بی‌سیم سراسری خود را بر بستر فناوری TD-LTE راه‌اندازی کند.

  همگام با ارائه اینترنت خانگی طیف وسیعی از خدمات ارتباطی و اینترنتی سازمانی نیز مبین‌نت را به‌عنوان بزرگترین اپراتور بی‌سیم در حوزه خدمات سازمانی مطرح کرده است.

  راه‌اندازی یک مرکزداده‌ مجهز این امکان را برای مبین‌نت ایجاد کرد تا بتواند در کنار ارائه‌ اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت (TD-LTE)، خدمات اینترنت اختصاصی، شبکه‌های گسترده‌ی ارتباطی و اینترنت مدیریت شده، طیف وسیعی از خدمات مرکز داده نظیر سرورهای مجازی و اختصاصی را نیز ارائه کند.

  در سال‌های اخیر خدمات مبتنی‌بر اینترنت اشیاء و رایانش ابری نیز به سبد محصولات مبین‌نت افزوده شده و خدمات یکپارچه‌ای را در حوزه‌های خدمات خانگی، اداری و سازمانی ایجاد کرده است.

  ارائه خدمات ارتباطی به چندین هزار Node سازمانی، خدمات هوشمند و مدیریت‌شده و بسیاری دیگر از راهکارهای ارزش‌افزوده، مبین‌نت را به انتخاب نخست سازمان‌ها، ارگان‌های دولتی و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ کشور تبدیل کرده است.

  قابل ذکر است، آیین افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و با حضور قریب به اتفاق شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، صبح امروز یکشنبه 4 تیرماه 1402، با حضور دکترعیسی زارع ‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری اقتصاد دانش‌ بنیان ریاست جمهوری، دکتر محمد صادق خیاطیان رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، توانگر رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس شورای اسلامی، در سالن شماره 1 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

  نمایشگاه بین‌المللی الکامپ ۱۴۰۲ 

  نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک» با نام شناخته‌شده‌ی «الکامپ»، بزرگ‌ترین رویداد فناوری کشور شمرده می‌شود. الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران فعال است.

  این نمایشگاه، شامل بخش‌های مختلفی خواهد بود. در بخش اصلی نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مجموعه‌های دانش‌بنیان، فعالان اکوسیستم استارت‌آپی کشور شامل شرکت‌ها، تیم‌ها و گروه‌ها، اپراتورهای ارتباطی، دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور و فعالان اصلی این حوزه حضور دارند.

  بخش‌های دیگر الکامپ؛ شامل الکام استارز، الکام پیچ، الکام تاکز، الکام جابز، تینو استارز، توان تک، آوردگاه سرمایه و پاویون شتاب نیز پذیرای حضور پرشور جوانان خلاق و شرکت‌های نوآور می باشد.

  بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، با هدف ارائه آخرین دستاوردهای کشورمان در حوزه فناوری اطلاعات، معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکت‌های داخلی، توسعه تجارت الکترونیک، فراهم کردن زمینه‌های جذب سرمایه خارجی برای شرکت‌های دانش بنیان و یا استارتاپ‌های داخلی، ترویج فرهنگ استفاده از فناوری و محصولات تجارت الکترونیک در زندگی روزمره، فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های حوزه تجارت الکترونیک و کامپیوتر و ارتباطات و جذب بازارهای منطقه برگزار می ‌شود.

  پذیرش تعدادی از مقامات دولتی و خصوصی از 20 کشور جهت برپایی نشست‌های B2B و همچنین بازدید و آشنایی با ظرفیت‌های داخلی، از برنامه‌های اصلی این رویداد مهم به‌شمار می‌رود. برگزاری بیش از یکصد سخنرانی و ده‌ها نشست و سمینار و کارگاه‌های تخصصی و حضور مقامات، کارشناسان، متخصصان و استادان دانشگاه‌ها با هدف ارتقا کیفیت و اطلاعات فنی در صنعت الکترونیک و کامپیوتر، از دیگر برنامه‌های جانبی الکامپ امسال است.

  این نمایشگاه، در هشت بخش اصلی؛ الکترونیک صنعتی، کامپیوتر و سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات مرتبط، تجهیزات ارتباطی، تجهیزات صوتی و تصویری، تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل و خدمات فنی و پشتیبانی برگزار می ‌شود.

  الکامپ، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، عرصه طراحی، ساخت، تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال کشور است که با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه برگزار می‌شود.

  گفتنی است، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیک (الکامپ)، با شعار «آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال» و با حضور قریب به اتفاق شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، از ۴ تا ۷ تیر۱۴۰۲ و از ساعت 8 تا 16، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید از عموم علاقمندان می باشد.

  فیلم، عکس و خبر: کوروش جم

  تصاویر آیین تفاهمنامه

  تصاویر غرفه شرکت

  فیلم آیین تفاهمنامه

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک کوتاه : https://pulbank.ir/?p=323203

  برچسب ها

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  برچسب ها

  اخذ نمایندگی کارتخوان سیار بانک سامان بانک سپه بانک صادرات بانک مرکزی بانک مسکن بانک ملت بانک ملی بانک پارسیان بانک پاسارگاد بانک گردشگری برق برلیانس بورس بیت کوین تتر تسهیلات بانکی دستگاه پوز دستگاه کارت خوان دوره DBA دوره MBA سازمان منطقه آزاد کیش صرافی ارز دیجیجتال قطعات خودرو قیمت آهن قیمت بیت کوین قیمت دلار قیمت میلگرد قیمت کارت خوان قیمت کارتخوان سیار لوازم یدکی خودرو مدیریت کسب و کار مراغه مرجان دلخواه نشست خبری وطن‌زرین وکیل وکیل دادگستری وکیل مواد مخدر وکیل مواد مخدر اراک پوز پی پال کارتخوان سیار کارت خوان سیار کوروش جم