اخبار بانک ها

کسورات ایثارگران در فروردین بابت حق بیمه عمر عودت داده می‌شود

کسورات ایثارگران در فروردین بابت حق بیمه عمر عودت داده می‌شودکسورات ایثارگران در فروردین بابت حق بیمه عمر عودت داده می‌شود

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بنیاد شهید، محمود پاکدل با اشاره به درخواست ایثارگران مبنی بر افزایش خدمات حکمت کارت اظهار کرد: اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر این اساس و با توجه به همسان نبودن خدمات این کارت با حکمت کارت کارکنان نیروهای مسلح و برخی مشکلات اجرایی در خصوص بیمه این کارت‌ها در فروشگاه‌های سازمان اتکای سراسر کشور، بر آن شد تا تجدیدنظرهای لازم را در این موارد انجام دهد تا زمینه جلب رضایت حداکثری ایثارگران عزیز فراهم شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: بر این اساس مقرر شد موضوع افزایش شارژ حکمت کارت‌ها که پیش از این مطرح شده بود مجدداً بررسی و حق بیمه کسر شده از حقوق فروردین ۱۴۰۰ در کمترین زمان به حساب ایثارگران عزیز عودت داده شود.

وی تصریح کرد: مطمئناً اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به سرعت تلاش‌های لازم را برای بازنگری و رفع دغدغه‌ها و درخواست‌های ایثارگران گرامی انجام می‌دهد. مسئولان سازمان اتکا در جریان خواسته‌های به حق و قانونی ایثارگران قرار می‌گیرند تا در صورت همسان‌سازی خدمات با کارت‌های نیروهای مسلح این خدمت ادامه یابد و در غیر این صورت خدمت بهتری جایگزین شود.

پاکدل از ایثارگرانی که دلسوزانه مشکلات این خدمت و راهکارهای لازم را مطرح کردند، قدردانی و تشکر کرد.

منبع خبر

نمایش بیشتر

محمد رضایی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن