تاریخ : یکشنبه, ۶ فروردین , ۱۴۰۲ 5 رمضان 1444 Sunday, 26 March , 2023
3

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان _ اصفهان تکنیک

 • کد خبر : 308616
 • 14 آذر 1401 - 16:01
نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان _ اصفهان تکنیک

فهرست محتوا آیا لباسشویی شما لباس‌ها را پس از شستشو خشک نمی‌کند و این شما را با مشکل روبرو کرده است؟ خشک نشدن لباس‌ها در تابستان شاید مشکل خاصی نباشد، اما در زمستان که امکان پهن کردن لباس‌ها وجود ندارد تبدیل به مشکلی جدی خواهد شد که باید حتما برای رفع آن با نمایندگی لباسشویی […]

فهرست محتوا

 • آیا لباسشویی شما لباس‌ها را پس از شستشو خشک نمی‌کند و این شما را با مشکل روبرو کرده است؟ خشک نشدن لباس‌ها در تابستان شاید مشکل خاصی نباشد، اما در زمستان که امکان پهن کردن لباس‌ها وجود ندارد تبدیل به مشکلی جدی خواهد شد که باید حتما برای رفع آن با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید و رفع مشکل را به تکنسین حرفه‌ای بسپارید. در این مقاله قصد داریم دلایل کار نکردن خشک کن ماشین را بررسی کنیم تا خود شما در منزل بتوانید نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید. برای دانستن دلایل خشک نشدن لباس‌ها با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

  بررسی دلایل خشک نشدن لباس‌ها طبق نظر کارشناس نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان

  خشک نشدن لباس‌ها در لباسشویی می‌تواند چندین دلیل داشته باشد:

  ·       قطعی برق دستگاه

  ·       بارگیری نامناسب

  ·       تنظیمات نامناسب ماشین لباسشویی

  ·       خرابی کلید خشک کن ماشین لباسشویی

  ·       جریان نامناسب هوا درون دستگاه

  ·       شکستگی خشک کن ماشین لباسشویی

  ·       از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی

  ·       کند چرخیدن خشک کن

  هر کدام از این مشکلات می‌تواند دلیل خشک نشدن البسه در لباسشویی باشد که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

  قطعی برق خشک کن ماشین لباسشویی

  اولین و ساده‌ترین دلیل کار نکرن خشک کن می‌تواند قطعی برق و نرسیدن جریان برق به خشک کن باشد! دلیل این امر را می‌توان خرابی پریز برق، قطع شدن سیم‌ها و اتصالات، نوسان برق، از کار افتادن تایمر و با خرابی برد الکترونیکی دستگاه در نظر گرفت که برای حل مشکل باید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

  بارگیری اشتباه در ماشین لباسشویی

  بارگیری بیش از ظرفیت استاندارد دستگاه می‌تواند یکی از دلایل خشک نشدن البسه باشد. اگر ماشین را بیش از اندازه پر کرده باشید نه تنها لباس‌ها تمیز شسته نمی‌شوند و کاملا خشک نمی‌شوند، بلکه کیفیت لباس‌های شما نیز تحت تاثیر قرا خواهد گرفت. اگر درباره بارگیری صحیح و ظرفیت دستگاه سوال دارید و پس از خواندن دفترچه راهنما جوا خود را نیافتید می‌توانید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

  نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان _ اصفهان تکنیک

  تنظیمات نادرست ماشین لباسشویی، مهم‌ترین عامل از نظر نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان

  علت خشک نشدن کامل البسه درون ماشین لباسشویی می‌تواند تنظیمات نادرست ماشین باشد. این ایراد ممکن است خود را به شکل تعدادی خطا بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی نشان بدهد. چنان چه درباره خطاهای دستگاه سوالی دارید و یا موفق به رفع خطا نشدید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای عیب یابی از تکنسین‌های واحد تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان نیز کمک بخواهید. تنظیمات دستگاه باید بر اساس جنس البسه، مدت زمان مورد نیاز برای شستشو، میزان کثیفی لباس‌ها و … به درستی انتخاب شود.

  خرابی کلید خشک کن ماشین لباسشویی

  چنان چه جریان برق مشکلی نداشت و تنظیمات دستگاه نیز صحیح بود، ممکن است علت کار نکردن خشک کن، خرابی کلید آن باشد. در نظر داشته باشید علت درست کار نکردن خشک کن حتما فنی نیست و همین دلایل ساده هم می‌تواند باعث کار نکردن صحیح ماشین لباسشویی شود. برای تعمیر دکمه معیوب با بخش تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان و یا برای تعویض آن با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس حاصل نمایید.

  جریان نامناسب هوا و تهویه نادرست در ماشین لباسشویی

  جریان هوا نقش موثری در خشک شدن البسه دارد. اگر هوای مناسب و کافی به دستگاه نرسد، خشک کن به درستی عمل نخواهد کرد. دلیل این مشکل می‌تواند نصب لباسشویی در مکان نادرست باشد که برای بررسی آن باید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید. همچنین مسدود شدن دریچه‌های خشک کن نیز می‌تواند عامل دیگری باشد که برای رفع آن باید با واحد تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان در تماس باشید.

  شکستگی خشک کن ماشین لباسشویی

  شکستگی خشک کن و یا نقش در قطعات آن نیز می‌تواند دلیلی برای کار نکردن درست خشک کن باشد. اگر متوجه هرگونه شکستگی در دستگاه شدید فورا با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید. در صورت نیاز به حضور تکنسین مجرب نیز می‌توانید با واحد تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان ارتباط برقرار نمایید.

  نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان _ اصفهان تکنیک

  از کار افتادن موتور ماشین لباسشویی

  یکی از جدی‌ترین دلایل خشک نشدن لباس‌ها در لباسشویی می‌تواند از کار افتادن و خرابی موتور دستگاه باشد. این اتفاق ممکن است به دلیل استفاده زیاد از دستگاه و بالا رفتن دمای ماشین لباسشویی باشد که برای رفع آن باید با واحد تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید. هچنین می‌توانید چند دقیقه صبر کنید تا دستگاه خنک شود. چنان چه مشکل حل نشد با نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان تماس بگیرید.

  کند چرخیدن خشک کن ماشین لباسشویی

  گاهی ممکن است خشک کن دستگاه شما کار کند اما سرعت آن برای خشک شدن کامل البسه کافی نباشد. علت این مشکل می‌تواند شل شدن تسمه ماشین لباسشویی باشد که باید حتما توسط تکنسین تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان بررسی شود و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.

  دلیل دیگر این امر معیوب شدن خازن لباسشویی است. در این صورت دستگاه حین کار تکان خورده و خاموش می‌شود. برای عیب یابی و رفع مشکل باید با نمایندگی لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

  سایر دلایل کار نکردن صحیح خشک کن ماشین لباسشویی از نظر نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان

  علاوه بر ایرادات ذکر شده چندین دلیل دیگر نیز می‌تواند باعث کار نکردن درست خشک من بشود که در این قسمت با شما در میان خواهیم گذاشت:

  ·       بروز ایراداتی در خازن ماشین لباسشویی که نیاز به تماس با نمایندگی دارد.

  ·       اشکال در خازن ماشین لباسشویی‌های بدون ایرواشر

  ·       اشکال در تاخو ماشین لباسشویی‌هایی که دوقلو هستند.

  ·       گرفتگی و سوختن پمپ آب دستگاه که باید توسط بخش تعمیر لباسشویی سامسونگ در اصفهان بررسی شود.

  ·       ایراد در زغال‌های موتور

  ·       قفل شدن شیر برقی که برای تعمیر و یا تعویض آن باید با نمایندگی تماس بگیرید.

  برای رفع مشکل خشک نشدن لباس‌ها چه کار کنیم؟

  مهم‌ترین کاری که باید برای جلوگیری از بروز مشکلات و خسارات جدی به دستگاه و یا رفع ایرادات آن باید انجام دهید، سرویس دوره‌ای و منظم دستگاه توسط نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصف نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اصفهان هان است. در این سرویس‌ها، لباسشویی از لحاظ فنی به طور کامل توسط تکنسین مجرب و آموزش دیده بررسی می‌شود و ایرادات جزئی آن رفع خواهد شد تا عمر مفید دستگاه افزایش یابد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  لینک کوتاه : https://pulbank.ir/?p=308616

  برچسب ها

  ثبت دیدگاه

  مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
  قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.