اخبار اقتصادیعمومی

نخستین نشست مشترک چاره اندیشی کارآفرینان بخش خصوصی با نمایندگان تاثیرگذار مجلس و دولت برگزار گردید

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی پول بانک، برای نخستین بار و به ابتکار «کانون کارآفرینان توسعه گرا»، کارآفرینان بخش خصوصی، نمایندگان تاثیرگذار مجلس و دولت، برای چاره اندیشی مشکلات اقتصادی، تولیدی و اشتغال کشور و همچنین تحقق توسعۀ اقتصادی کشور با محوریت بخش خصوصی در راستای تأمین منافع ملی، طی یک نشتستی، صبح امروز پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۹۶، با حضور جمعی از کارشناسان اقتصادی و اصحاب رسانه، در سالن اجتماعات سندیکای شرکتهای ساختمانی ایران گردهم آمدند.

 

بنا به این گزارش، در این نشست مهم، نواب اول و دوم مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر مسعود پزشکیان، دکتر علی مطهری و همچنین دکتر پورابراهیمی رئیس کمسیون اقتصادی، دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، در زمینه راهکارهای عملی حل مشکلات بخش خصوصی، سخنرانی و تبادل نظر کردند.

در این نشست یک روزه، که با هدف احیای نقش واقعی بخش خصوصی در حوزۀ مسئولیت های اقتصادی و اجتماعی  برگزار شد، دکتر تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره نقش و جایگاه بخش خصوصی در نظام برنامه ریزی و توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور سخنرانی کردند.

 

این نشست که نخستین حرکت جدی بخش خصوصی، مجلس و دولت بعد از نا آرامی های هفته گذشته برای توجه مسئولان به اقتصاد و اشتغال کشور برگزار گردید، جمعی از مسئولان و دست اندرکاران بخش دولتی نیز سخنرانی کردند.

براساس این گزارش، دکتر حسین سلطانی نیا دبیرکل کانون کارافرینان توسعه گرا و آقایان مهندس سید محمد صدر هاشمی نژاد، محمدی دانیالی، کرمانی وعطایی اعضای شورای سیاستگذاری کانون کارآفرینان نیز، همزمان با بحث بررسی بودجه در مجلس و برنامه ششم توسعه اقتصادی کشور با موضوعات مختلف اقتصادی سخنرانی کردند.

کانون کارآفرینان توسعه گرا، یک کانون غیردولتی و خودجوش از بزرگان و کارآفرینان بخش تولید و اشتغال کشور است که تحقق توسعۀ اقتصادی کشور با محوریت بخش خصوصی در راستای تأمین منافع ملی، را سرلوحۀ اهداف خود قرار داده است.

بررسی چالش ها و فرصت ها و ارائه راهکارهای برون رفت از مشکلات و معضلات موجود، از برنامه های این نشست بود.

 

گفتنی است، نخستین نشست چاره اندیشی بخش خصوصی با دولت و مجلس، با هدف تحقق توسعه اقتصادی با محوریت بخش خصوصی در راستای منافع ملی، توسط کانون کارآفرینان توسعه گرا، با حضور مقامات دولتی و نمایندگان مجلس و دست اندرکاران بخش خصوصی، در سالن اجتماعات سندیکای شرکت‏های ساختمانی ایران برگزار شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون www.kanoonkt.com مراجعه نمائید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن