نامه معرفی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در مجلس اعلام وصول شد

نامه معرفی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در نشست علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی، اعلام وصول شد.

– اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی نامه رییس جمهور به رئیس مجلس شورای اسلامی برای معرفی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را به این شرح قرائت کرد:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

در اجرای اصل ۱۳۳ قانون اساسی بدین وسیله دکتر کاظم خاوازی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را جهت اخذ رای اعتماد مجلس شورای اسلامی معرفی می‌کند. مشخصات، سوابق و برنامه‌های ایشان ارسال می‌شود.

علی‌ اصغر یوسف‌نژاد گفت: به استحضار نمایندگان می‌رساند مشخصات، سوابق و برنامه‌های وزیر پیشنهادی در صفحه نمایش میزکار نمایندگان قابل مشاهده است و همچنین از طریق نرم‌افزارهای مجلس شورای اسلامی و اتوماسیون اداری نیز برای نمایندگان ارسال خواهد شد.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه اظهار کرد: لازم است کمیسیون کشاورزی طبق آئین نامه جدید ظرف حداکثر یک هفته، بررسی لازم را در انجام دهند تا هفته آینده که این موضوع در دستور کار قرار می گیرد، بتوانند گزارش خود را ارائه کنند.

بنابراین گزارش کاظم خاوازی دارای دکتری کشاورزی (گرایش خاکشناسی) از دانشگاه تربیت مدرس، استاد تمام پایه ۲۸ و در حال حاضر معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی است.

وی پیش از این مسئولیت هایی نظیر معاون ترویج سازمان و سرپرست موسسه آموزش و ترویج کشاورزی، معاون آموزش و ترویج سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی و ریاست موسسه تحقیقات خاک و آب کشور را برعهده داشته است.

وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی کیست؟معرفی کاظم خاوازی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی به مجلس

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code