اخبار بانک ها

مشارکت بانک رفاه کارگران در پویش مردمی حمایت از آموزش رایگان کودک

مشارکت بانک رفاه کارگران در پویش مردمی حمایت از آموزش رایگان کودک

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی در پویش مردمی "برکت خورشید" مشارکت کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی این بانک به همراه مجید مجیدی کارگردان مشهور کشور از دبستان خیریه کودکان کار صبح رویش در منطقه شهید هرندی بازدید و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، هدایای بانک را به مسئولان این مدرسه اهدا کرد.

فرهی مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در این بازدید گفت: این پویش با هدف فراهم کردن زمینه آموزش رایگان کودکان کار راه اندازی شده است و اگر الگوی آموزشی مدارس خیریه کودکان کار صبح رویش در مجموعه نظام آموزشی کشور پیاده سازی شود، می تواند نتایج مثبتی به همراه داشته باشد.

بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران علاوه بر مشارکت در این پویش، با تأسیس مدرسه در مناطق محروم، اهدای تبلت و وسایل آموزشی تلاش می کند بستر آموزش رایگان برای دانش آموزان نیازمند در مناطق محروم را فراهم کند.

گفتنی است، مدارس خیریه کودکان کار صبح رویش دارای ۷ مرکز آموزشی در منطقه ۱۲ و یک خانه کودک در منطقه ۱۵ تهران است و بخشی از فیلم "خورشید" مجید مجیدی که با موضوع کودکان کار و با بهره برداری از فضای آموزشی و نقش آفرینی کودکان این مدارس ساخته شده است، به زودی اکران می‌شود.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن