اخبار بانک ها

ضرورت تلاش مدیران بر راه اندازی طرح های اقتصادی مولد

ضرورت تلاش مدیران بر راه اندازی طرح های اقتصادی مولد

معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی در بازدید از اداره امور شعب استان کردستان گفت: تلاش مدیران استان باید بیشتر بر جذب سرمایه‌های کلان و راه‌اندازی طرح‌های اقتصادی مولد با اشتغال پایدار باشد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر سید فرید موسوی در این بازدید که به همراه عباس پیروزی رئیس اداره کل بررسی طرح ها صورت گرفت، از اقدامات موثر این اداره امور در حوزه اعتباری تقدیر کرد و گفت: بخش اعتباری همواره یکی از ارکان مهم بانک بوده و کارکنان باید همواره حداکثر تلاش خود را به منظور جلب رضایت مشتریان از طریق اعطای تسهیلات صحیح و به موقع به کار گیرند.
وی ضمن قدردانی از تلاش همکاران در سال جاری و اشاره بر اهمیت ماه پایانی سال در پیشبرد اهداف و تحقق شاخص های بانک افزود: با توجه به فشاری که در روزهای پایانی سال بر بدنه بانک وارد می شود، همکاران باید کوشا باشند تا بتوانند به اهداف تعیین شده دسترسی پیدا کنند.
عضو هیات عامل و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک همچنین با بازدید از شعبه میدان آزادی سنندج، در جریان امور و فعالیت های این شعبه نیز قرار گرفت.
عباس پیروزی رییس اداره کل بررسی طرح ها نیز در این بازدید مطالبی را درخصوص نحوه بررسی طرح ها و چگونگی ارسال مدارک طرح های بزرگ جهت بررسی در اداره مرکزی عنوان کرد.
در پایان علی اشرف یوسفی قیاسی رئیس اداره امور شعب استان کردستان بانک هم به ارائه گزارشی از عملکرد این اداره امور، مسائل و مشکلات مربوط به بخش اعتباری و بررسی طرح ها و برنامه‌های آتی اداره امور جهت دستیابی به اهداف پایان سال پرداخت.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن