اخبار بورس

شروع پذیره نویسی یک صندوق بازنشستگی در بورس از ابتدای هفته آینده

شروع پذیره نویسی یک صندوق بازنشستگی در بورس از ابتدای هفته آینده

پذیره نویسی صندوق سهامی مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی از ابتدای هفته آینده در بورس انجام می شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، فرازمند از پذیره نویسی صندوق سهامی مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی از ابتدای هفته آینده خبر داد و گفت: پذیره نویسی این صندوق با نماد مدیر برای عموم سرمایه‌گذاران قابل انجام است اما در عین حال تسهیلات ۱ میلیون تومانی برای مشارکت بازنشستگان کشوری در این پذیره‌نویسی از طرف صندوق بازنشستگی در نظر گرفته شده‌است.

مدیرعامل شرکت مشاورسرمایه گذاری فاینتک در ادامه بیان کرد: مدیر این صندوق مشاور سرمایه‌گذاری فاینتک بوده و موسسین آن شرکت های مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی، خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی و کارگزاری صبا جهاد هستند.

فرازمند در خصوص سرمایه صندوق مدیریت ثروت گفت این صندوق با سقف سرمایه ۴۰۰ میلیاد تومان تاسیس می‌شود و سرمایه‌گذاران محترم می‌توانند از طریق سامانه‌های آنلاین و یا ارئه سفارشات خود به کارگزاری‌ها اقدام به پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق در نماد مدیر نمایند.

مدیرعامل مشاورسرمایه گذاری فاینتک، عملکرد صندوق های تحت مدیریت این مشاورسرمایه گذاری را موفق ارزیابی کرد و در این خصوص اظهار داشت: فاینتک تا پیش از این دو صندوق سرمایه‌گذاری دیگر را نیز راه‌اندازی کرده که اولی صندوق درآمد ثابت پیشگامان سرمایه نوآفرین است و بازدهی آن جزء چهار صندوق اول در رتبه‌بندی این صندوق‌ها است. صندوق دوم نیز صندوق خصوصی نوآور است که اولین صندوق خصوصی (Private Equity) کشور می‌باشد.

وی همچنین در خصوص مدت زمان این پذیره نویسی گفت: زمان پذیره نویسی صندوق مدیریت ثروت از شنبه ۱۱ مرداد ماه و به مدت ۲ هفته تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

آغاز معاملات سهام سرمایه‌گذاری‌های استانی سهام عدالت در بورس، از ۱۵ مردادخروج فولاد از بورس کالا به مصلحت نیست

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

برچسب ها
نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن