سند ۴ ورزشگاه به قباله سرخابی‌ها زده می‌شود

سند ۴ ورزشگاه به قباله سرخابی‌ها زده می‌شود

معاون سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه سند مالکیت مجموعه‌های مرغوبکار و درفشی‌فر برای واگذاری به استقلال و پرسپولیس تا ۲ هفته آینده اخذ می‌شود، گفت: بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، ابوالقاسم شمسی جامخانه اظهار داشت: جلسات هفتگی در خصوص بررسی پذیرش دو شرکت فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به ریاست مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد که عمده بحث ما ادامه فرآیند اصلاح ساختار مالی دو باشگاه و به خصوص بحث افزایش سرمایه آنان بود.

معاون سازمان خصوصی سازی افزود: نکته مهم که در این جلسه مطرح و پیگیری شد این بود که باید به هر کدام از این باشگاه‌های فرهنگی ورزشی، دو مجموعه ورزشی داده می‌شد. بر این اساس به باشگاه استقلال مجموعه‌های ورزشی شهید مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی واگذار شد، و به باشگاه پرسپولیس نیز مجموعه درفشی‌فر و شهدای گمنام تعلق گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین در این جلسه بحث مستندسازی پیگیری شد که خبرهای خوبی در این زمینه داشتیم و به امید خدا در دو هفته آینده سند مالکیت درفشی‌فر و مرغوبکار اخذ می‌شود و بحث انتقال کمپ حجازی و شهدای گمنام هم در دستور کار هیات دولت است و در راستای قانون محاسبات عمومی، این انتقال صورت و متعاقبا سند مالکیت اخذ می‌شود.

معاون سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به این که نکات دیگری از جمله تعیین تکلیف اختلاف حساب‌هایی که با حامیان مالی دو باشگاه وجود دارد، تصریح کرد: ثبت علائم تجاری باشگاه از طرف اداره کل ثبت علائم تجاری و بحث مشکلاتی که در بندهای حسابرس گزارش سال قبل آنها وجود داشت پیگیری شد تا شفافیت لازم را برای ورود این شرکت‌ها به بازار سرمایه داشته باشیم.

مستندسازی‌های سرخابی‌ها کامل نیست و مشکل حقوقی دارد گزارش کامل آخرین جلسه رسمی مجلس دهم| از انتقاد یک نماینده اصلاح‌طلب به لاریجانی تا ارجاع تفحص از سرخابی‌ها به قوه‎‌قضائیه واگذاری سرخابی‌ها در مرحله پایانی/ ۱۰ درصد سهام استقلال و پرسپولیس عرضه اولیه می‌شود

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code