اخبار بانک ها

ساعات کاری شعب و باجه های پست بانک و سامانه چکاوک در ایام نوروز

ساعات کاری شعب و باجه های پست بانک و سامانه چکاوک در ایام نوروز

ساعات کاری شعب و باجه های پست بانک ایران و سامانه چکاوک در ایام تعطیلات نوروزی اعلام شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، بنابراعلام معاونت سازمان و برنامه ریزی؛ شعب کشیک این بانک در تعطیلات نوروزی طی‌روزهای دوم، سوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۲آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند.

بنا بر این گزارش، شعب و باجه های پست بانک ایران روز شنبه سی ام اسفندماه سالجاری تعطیل می باشد و براین اساس آخرین روز کاری شعب و باجه های این بانک روز پنجشنبه بیست و هشتم اسفندماه است.

همچنین برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگاهای خودپرداز(ATM)، گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و از طریق تلفنبانک ۸۴۲۸۴ ( داخلی ۵۱۲ الی ۵۱۹) برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره ۸۴۲۸۴-۰۲۱ برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگوئی می‌باشند.

گفتنی است، فهرست شعب‌کشیک پست بانک ایران به همراه مشخصات کامل آن در وب سایت این بانک اطلاع رسانی شده است.
جهت رویت فهرست شعب و باجه های کشیک پست بانک ایران اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است: ساعات کاری سامانه چکاوک در روزهای پایانی سالجاری از روز سه شنبه بیست و ششم لغایت روز پنجشنبه بیست و هشتم اسفندماه به شرح جدول ذیل است.

همچنین ساعات کاری سامانه چکاوک از روز پنجشنبه پنجم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ مطابق با روال عادی (ساعات پایان واگذاری برای چک های عادی ۱۰:۳۰ و برای چک های رمزدار ۱۱:۳۰ و ساعت پایان تعیین وضعیت برای چک های رمزدار ۱۳:۱۵ و چک های عادی ۱۴:۰۰) خواهد بود.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن