زمان دادوستد سهام ۴ نماد بورسی پس از ساعت معمول معاملات اعلام شد

زمان دادوستد سهام ۴ نماد بورسی پس از ساعت معمول معاملات اعلام شد

بورس تهران زمان انجام معاملات و سفارش خرید امروز شرکت های بزرگ پالایشگاه اصفهان، ایران خودرو، سایپا و شستا را اعلام کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیریت عملیات بازار شرکت بورس تهران اعلام کرد: زمان انجام معاملات پالایشگاه اصفهان با نماد "شپنا از ساعت ۱۲:۳۵ تا ۱۳:۴۰ و دوره سفارش گیری از ساعت ۱۲:۳۵ تا ۱۲:۴۰ است. پس از دوره سفارش‌گیری معاملات در همان دامنه نوسان قیمت انجام خواهد شد.

همچنین زمان انجام معاملات شرکت ایران خودرو با نماد "خودرو" از ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۴:۵۰ و دوره سفارش‌گیری از ساعت ۱۳:۴۵ تا ۱۳:۵۰ است.

زمان انجام معاملات سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز با نماد "شستا" از ساعت ۱۲:۴۰ تا ۱۳:۴۵ و دوره سفارش‌گیری از ساعت ۱۲:۴۰ تا ۱۲:۴۵ است.

این گزارش می‌افزاید: زمان انجام معاملات شرکت سایپا هم با نماد "خساپا" از ساعت ۱۳:۵۰ تا ۱۴:۵۵ و دوره سفارش‌گیری از ساعت ۱۳:۵۰ تا ۱۳:۵۵ است. پس از دوره سفارش گیری معاملات در همان دامنه نوسان قیمت انجام خواهد شد.

تخصیص سهام عدالت مشمولان به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی انجام شداماواگرهای تشکیل بورس املاک و مستغلات با سرمایه ۵هزار میلیارد تومانی/ مردم با فروش متری مسکن، خانه‌دار می شوند؟درخواست مجلسی‌ها از دولت؛ الگوی بورسی شدن شستا را تداوم ببخشید

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code