اخبار اقتصادی

رمضان!!کالای اساسی مردم کمیاب نمیشود

به گزارش پایگاه خبری پول بانک،بدنبال نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان ،نگرانی مردم جهت افزایش قیمت و کمبود اقلام مورد نیاز و اساسی  مردم در این ماه  برخی از کالاها از جمله مرغ، گوشت قرمز و خرما با افزایش قیمت روبه‌رو شده است. با توجه به اینکه همیشه در این زمان از افزایش تقاضا و نیاز بازار مطلعیم، اما افزایش تقاضا موجب گران شدن اقلام مورد نیاز این ماه شده است.

بر همین اساس کمیسیون کشاورزی مجلس روز گذشته جلسه خود را با محوریت بررسی وضعیت بازار کالاهای مورد نیاز ماه مبارک رمضان تشکیل داد و جلال محمودزاده عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: از وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام دعوت شد تا در این جلسه حضور یافته، برای رفع نگرانی مردم از کمبود کالا، توضیحاتی ارائه کنند.

وی ادامه داد: طی این جلسه نماینده وزارت جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام، با بیان اینکه ذخیره به اندازه کافی برای گوشت قرمز، مرغ و شکر وجود دارد، قول دادند که کمبودی در این زمینه رخ نخواهد داد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: قول داده شده در هر نقطه‌ای از کشور اگر کمبودی وجود داشته باشد با توجه به ذخیره مناسب سردخانه‌ای مرغ و گوشت قرمز منجمد توزیع خواهد شد تا مشکلی رخ ندهد.

این نماینده مردم در پایان گفت:‌ با توجه به قول‌های داده شده، امیدواریم نگرانی مردم از کمبود اقلام اساسی ماه رمضان رفع و مشکلی رخ ندهد.

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن