اخبار بورس

رشد ۱۲۵ هزار واحدی شاخص بورس در هفته‌‌ای که گذشت

رشد ۱۲۵ هزار واحدی شاخص بورس در هفته‌‌ای که گذشت

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ۱۲۵ هزار و ۱۴۲واحد افزایش معادل ۱۲.۱۷درصد رشد کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در هفته گذشته تعداد ۴۷میلیارد و ۱۵۹میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۵۱۶هزار و ۵۶میلیارد ریال در بیش از ۶میلیون و ۸۵۷هزار و ۸۹۹دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۱۵٫۵۸، ۵۵٫۷۹ و ۴۵٫۶۶ درصد افزایش را نسبت به هفته قبل‌تر تجربه کردند.

این درحالی است که تعداد ۱۰۵۱میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله نیز در هفته گذشته در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۴هزار و ۳۳۹میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۲۳٫۸۲ و ۲۸٫۶۱ درصد رشد همراه شدند.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس در پایان معاملات هفته گذشته با ۱۲۵هزار و ۱۴۲واحد افزایش معادل ۱۲٫۱۷درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۱۵۳هزار و ۶۸۰واحد رسید. شاخص کل هموزن نیز با ۲۴هزار و ۶۷۶واحد افزایش معادل ۱۱٫۲۹ درصد رشد کرد و رقم ۲۴۳هزار و ۲۸۷واحد را به نمایش گذاشت.

همچنین شاخص بازار اول با ۱۰۵هزار و ۲۳۳واحد افزایش به رقم ۸۶۴هزار و ۵۴۲واحد و شاخص بازار دوم با ۱۹۶ هزار و ۲۲۹واحد افزایش به عدد ۲ میلیون و ۲۴۷هزار و ۶۴۰ واحد رسیدند و به این ترتیب شاخص بازار اول ۱۳٫۸۶ درصد افزایش و شاخص بازار دوم ۹٫۵۷ درصد رشد را به نمایش گذاشتند.

شاخص بورس ۳۶ هزار واحد دیگر رشد کردشاخص بورس امروز ۳۵ هزار واحد رشد کرد

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

برچسب ها
نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن