عمومی

داستر ۲۰۱۸

به گزارش پایگاه خبری پول بانک،رنو، شرکت خودروسازی فرانسوی است، که در زمینه طراحی، ساخت و توزیع کلاس‌های مختلف خودرو، وسایل نقلیه تجاری، کامیون، تریلر، تراکتور، اتوریل، اتوبوس و خودروهای برقی فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بولوین-بیانکور، فرانسه قرار دارد.

داچیا در حال کار روی نسل جدیدی از شاسی بلندهای کامپکت داستر است و تصاویر جدیدی در این عملیات توسط عکاسان از این خودرو گرفته شده است.

به گزارش “کاراسکوپ”، در این تصاویر لو رفته که برای اولین بار منتشر شده داچیا داسترهای جدید رویکرد تکاملی‌تر را پذیرفته و تحولات بیشتری را نسبت به قبلی‌ها نشان می‌دهد.

تصاویر لو رفته از داستر 2018 +عکس

اگرچه با وجود پوشش‌های استتاری سنگین و پلاستیک‌های موجود به سختی می‌توان حدس زد نسل جدید به شکلی درآمده است اما آنچه مسلم است، داسترهای جدید نیز شکل جعبه‌ای خود را حفظ خواهند کرد. به نظر می‌رسد این خودروها بیشتر به سمت کاربردی شدن و سودمندی پیش رود. این افزایش کیفیت و ارتقاء می‌تواند ارزش برند رومانیایی و صاحب فرانسوی‌اش را افزایش دهد.

تصاویر لو رفته از داستر 2018 +عکس

براساس گزارش‌ها نسل جدید احتمالا روی پلت فرم جدید CMF نیسان رنو قرار می‌گیرد که اینک روی نمونه‌هایی مانند رنو کجار و نیسان قشقایی شاهد آن هستیم. با این وجود باید منتظر چگونگی استفاده داچیا از این پلت‌فرم و نحوه کاربرد و هماهنگی آن با بدنه باشیم.

تصاویر لو رفته از داستر 2018 +عکس

از طرفی شنیده شده که داسترهای جدید به صورت ۷ صندلی ارائه می‌شوند. البته در این تصاویر نمی‌توان چیزی از این موضوع را دریافت و برای کسب واقعیت به زمان بیشتری نیاز است.

تصاویر لو رفته از داستر 2018 +عکس

گزارش‌ها همچنین از ارتقاهای ویژه و مفید در فضای داخلی حکایت دارند. بخش‌های ارگونومیک و فناوری در این رده قرار می گیرند. با این وجود فضای داخلی داستر همچنان ساده، ابتدایی و نه چندان لذت‌بخش باقی خواهد ماند.

تصاویر لو رفته از داستر 2018 +عکس

داچیا قصد دارد از نسخه جدیدش در نمایشگاه آتی فرانکفورت رونمایی کند. احتمالا فروش این نسخه‌ها به سال ۲۰۱۸ موکول خواهد شد.

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن