تاریخ : دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021
2

خرید لایک اینستاگرام رازی که خیلی ها نمی خواهند شما بدانید!

  • کد خبر : 238258
  • ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
خرید لایک اینستاگرام رازی که خیلی ها نمی خواهند شما بدانید!

این روز ها به قدری خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام حائز اهمیت شده است که نیاز شد امروز آن را مورد بررسی قرار دهیم. بعد از گذشت چند ماه فعالیت، به تعداد فالوور مدنظر خود در اینستاگرام رسیده بودم؛ ولی هیچ کدام از آن ها قدرت برطرف کردن خواسته های پیج من را نداشتند. به […]

این روز ها به قدری خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام حائز اهمیت شده است که نیاز شد امروز آن را مورد بررسی قرار دهیم. بعد از گذشت چند ماه فعالیت، به تعداد فالوور مدنظر خود در اینستاگرام رسیده بودم؛ ولی هیچ کدام از آن ها قدرت برطرف کردن خواسته های پیج من را نداشتند. به قابلیت اینسایت اینستاگرام دسترسی پیدا کردم و متوجه شدم که هیچ کدام از مخاطبان پیج، فالوور هدفمند نیستند. در این بین تحقیقات زیادی انجام دادم و متوجه این شدم که باید اقدام به خرید فالوور ایرانی و خرید لایک اینستاگرام ارزان کنم.

اوایلی که شبکه اجتماعی اینستاگرام به وجود آمده بود، کاربران از او به عنوان بستری برای سرگرمی یا به نوعی اتلاف وقت استفاده می کردند؛ اما با گذشت زمان ماهیت کارکرد اینستاگرام تغییر پیدا کرد. اینستاگرام تمامی تغییرات و پیشرفت این روز های خود را مدیون قابلیت های جدیدش می باشد. در واقع اینستاگرام در چند سال اخیر با استفاده از قابلیت های جدید خود توانسته است، کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. همین امر باعث شده است تا اینستاگرام، بستری عالی برای درآمدزایی محسوب شود.

تا حرف از درآمدزایی در اینستاگرام می شود، تمامی کاربران فکر می کنند که می توان به راحتی از این شبکه اجتماعی درآمدزایی کرد؛ اما موضوع کمی فراتر از این حرف ها است. برای رسیدن به درآمد در اینستاگرام، باید دست به ترفند های زیادی زده شود. مهم ترین عامل رسیدن به موفقیت در اینستاگرام، جذب فالوور می باشد؛ حال در این بین چرا باید اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی کرد؟ اگر شما هم خواستار فالوور ایرانی برای پیج خود هستید، در ادامه همراه ما باشید.

 

اهمیت خرید فالوور واقعی ایرانی

 

در بخش قبلی با پیشرفت اینستاگرام در چند سال گذشته آشنا شدید؛ حال اجازه دهید در این بخش، مقداری به اهمیت خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام بپردازیم. فالوور ایرانی، چه فرقی با فالوور های دیگر دارد؟ اگر اقدام به خرید فالوور ایرانی نکنیم، چه مشکلاتی برای ما پیش خواهد آمد؟ مگر فالوور فیک ایرانی هم وجود دارد؟ در ادامه به تمامی این سوالات می پردازیم.

همان طور که می دانید، اینستاگرام در چند سال گذشته پیشرفت فوق العاده ای را داشته است. از همین رو، بسیاری از کسب و کار های دنیای واقعی فعالیت خود را در اینستاگرام هم گسترده تر کرده اند. همین مورد اهمیت جذب فالوور را بسیار افزایش داده است. در واقع اولین کاری که پیج های اینستاگرام برای پیشرفت انجام می دهند، جذب فالوور است. حال این که آن فالوور از چه ملیتی باشد، بسیار برای آن کسب و کار حائز اهمیت می باشد.

خرید فالوور واقعی ایرانی از مای ممبر، می تواند به کسب و کار شما در اینستاگرام برای پیشرفت هر چه سریع تر کمک کند. از آن جایی که فعالیت کسب و کار ها در اینستاگرام بسیار گسترده شده، اهمیت جذب فالوور نیز برای آن ها بسیار افزایش یافته. حال این موضوع دلیلی برای کاهش اهمیت خرید فالوور ایرانی پیج های عادی نمی شود. بلکه پیج های عادی هم می توانند برای دلایل مختلفی، اقدام به خرید فالوور ایرانی از مای ممبر کنند. خرید فالوور ایرانی می تواند به تمامی پیج های عادی اعتبار دهد و باعث پیشرفت ان ها شود.

 

فالوور هدفمند به چه معناست؟

 

در بخش قبلی دانستید که خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام از چه میزان اهمیتی برخوردار است؛ حال اجازه دهید در این بخش مقداری به ماهیت هدفمند بودن فالوور ها بپردازیم. تمامی پیج های اینستاگرام هدفشان از خرید فالوور حال چه ایرانی و چه خرید فالوور فیک اینستاگرام، رسیدن به اهدافشان می باشد. به طور کلی فالوور هدفند در اینستاگرام به مخاطبی گفته می شود که بتواند در راستای فعالیت اصلی و هدف شما، فعال باشد.

این روز ها همان طور که شاهد پیج های مختلفی در زمینه های مختلف هستیم، شاهد مخاطبان مختلفی نیز هستیم که هر کدام از آن ها، به یک زمینه خاصی علاقه دارند. لذا شما در جذب فالوور، باید مخاطبانی را برای پیج خود کسب کنید که بتوانند در راستای هدف پیج، به شما کمک کنند. در غیر این صورت، آن فالوور در واقع یک مخاطب موقت به نظر خواهد آمد. وقتی صحبت از فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام می شود، منظور فالووری می باشد که بتواند در پیج شما فعالیت داشته باشد.

حال اگر شما اقدام به خرید فالوور فیک ایرانی کنید، در واقع فقط توانسته اید که تعداد فالوور های خود را افزایش دهید. فرض کنید یک پیجی در زمینه فروش لوازم آرایشی فعالیت دارد، اگر چنین پیجی فالوور ایرانی داشته باشد، ولی فالوور های ایرانی او در واقع مخاطبان پیج های ورزشی باشند، آن پیج نمی تواند هیچ خروجی را از فالوور های ایرانی خود دریافت کند. صحبت کلی ما در این بخش با شما این است که فالوور ایرانی را دریافت کند که مخاطب اصلی پیج شما باشد.

 

تفاوت فالوور واقعی با فالوور فیک اینستاگرام ارزان

 

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام از چه میزان اهمیت برخوردار است؛ همچنین دانستید که باید اقدام به خرید فالوور هدفمند کند؛ حال در این بخش قصد داریم به تفاوت فالوور های واقعی ایرانی با فالوور های فیک بپردازیم. از زمانی که اینستاگرام توانسته است پیشرفت چشمگیری را داشته باشد، بهانه ای برای ظهور پلتفرم های مختلف نیز شده است. این دسته از پلتفرم ها در زمینه های مختلفی فعالیت دارند که اصلی ترین آن ها، فروش فالوور می باشد.

بسیاری از همین پلتفرم ها به بهانه فروش فالوور واقعی ایرانی، فالوور فیک اینستاگرام ارائه می دهند. حتی در مقابل هزینه های بسیار سنگینی را هم برای فروش فالوور های خود دریافت می کنند. اما پس از گذشت مدتی، صاحب پیج مدنظر تازه متوجه حضور فالوور های فیک در پیج خود خواهد شد. این موضوعی زمانی شفافیت پیدا می کند که شما فالوور ها را از پلتفرم مدنظر خود خریداری کرده باشید ولی، آمار پست های شما هیچ تغییری نکرده باشند. پلتفرم مای ممبر با کیفیت ترین فالوور های واقعی ایرانی را به شما ارائه می دهد.

مشکل اصلی در این بین، خطراتی است که پیج شما را بعد از خرید فالوور فیک ایرانی تهدید می کند. اینستاگرام در بروزسانی های جدید که به وجود آورده است، بر روی فعالیت کاربران فیک بسیار حساس شده. چنانچه الگوریتم اینستاگرام تشخیص دهد که در پیج شما فالوور های فیک حضور دارند، امکان دارد اقدام به مسدود سازی همیشگی پیج شما کند.  لذا پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید فالوور ایرانی اینستاگرام، از واقعی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

ریزش فالوور ایرانی به چه معناست؟

 

در بخش قبلی با یکی از نکات مهم خرید فالوور واقعی ایرانی آشنا شدید؛ حال بعد از توجه به فیک بودن فالوور، باید به یک نکته اساسی دیگر هم قبل از خرید آن دقت کنید؛ آن هم چیزی جز ریزش فالوور نیست. آیا تا به حال سابقه خرید فالوور ایرانی را داشته اید؟ آیا تا به حال سابقه داشته اید که بعد از خرید فالوور، متوجه شوید که فالوور های ایرانی دارند از پیج شما به نوعی حذف می شوند؟ اگر با چنین موضوعاتی رو به رو شده اید، در ادامه همراه ما باشید.

اینستاگرام 2

اگر برای اولین بار است که می خواهید از یک پلتفرم، فالوور ایرانی تهیه کنید، احتمالا با مبحث ریزش فالوور آشنا نیستید. ریزش فالوور در واقع به معنای از بین رفتن مخاطبان خریداری شده یا جذب شده شما، بعد از مدتی معین می باشد. به معنایی دیگر، ریزش فالوور به معنای نابود شدن فالوور های شما در طی بازه های زمانی خاصی است. البته دقت داشته باشید که این مورد منفی، به طور یک جا اتفاق نمی افتد؛ بلکه در طی بازه هی زمانی خاص به طور مثال هر یک ماه یک بار، درصدی از فالوور های شما از بین می روند.

با وجود چنین موضوعی، باز هم کاربران اینستاگرام به پلتفرم های مختلف اعتماد می کنند. در این راستا برای خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام، هزینه های زیادی می شود؛ اما با هر نوع تعرفه ای، بار هم کاربران اینستاگرام بعد از خرید فالوور ایرانی، با این معضل یعنی ریزش فالوور رو به رو می شوند. اما چگونه می توان فالوور بدون ریزش خریداری کرد؟ در ادامه ما به راه حل های این مشکل می پردازیم.

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام بدون ریزش

 

در بخش قبلی با یکی از اصلی ترین معضلات این روز ها کاربران اینستاگرام، یعنی ریزش فالوور، آشنا شدید؛ حالی موضوعی که در این بین وجود دارد، این است که آیا باید خرید فالوور اینستاگرام را با وجود چنین معضلی فراموش کرد؟ آیا تمامی پلتفرم ها از ترفند های اغوا استفاده می کنند و در واقع، از اعتماد مخاطبان خود سو استفاده می کنند؟ جواب ما در برابر این سوال خیر می باشد.

در همین اول کار لازم است به شما بگوییم که هیچ نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید؛ چرا که می توانید بدون هیچ نگرانی، اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی بدون ریزش کنید. برای این که از ریزش فالوور های ایرانی خریداری شده در امان بمانید، باید سه مورد اساسی را حتما بررسی کنید. اولین موردی که باید به آن حتما دقت کنید و مورد بررسی قرارش دهید، واقعی بودن فالوور است.

به طور کلی ریزش فالوور اکثرا در فالوور های فیک اتفاق می افتد. فالوور های فیک به دلیل این که هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام ندارند، پس از گذشت مدتی با ریزش شدید مواجه می شوند. اما آیا ریزش فالوور در فالوور های واقعی ایرانی اتفاق نمی افتاد؟ جواب ما متاسفانه در برابر این سوال مثبت است؛ ولی با استفاده از ترفند هایی، می تواند جلوی این اتفاق را بعد از خرید فالوور اینستاگرام بگیرید. بعد از این که شما اقدام به خرید فالوور می کنید، در واقع دارای تعدادی مخاطب هستید.

سپس از این به بعد باید اقدام به فعالیتی حرفه ای بکنید. به این معنا که باید هر کاری را برای ماندگاری فالوور های خود انجام دهید. به طور مثال باید به حرفه ای ترین شکل ممکن تولید محتوا را انجام دهید. در غیر این صورت اگر شما در پیج خود هیچ فعالیتی نداشته باشید، در واقع با ریزش فالوور واقعی رو به رو می شوید. نکته دیگری که به آن باید دقت کنید، پلتفرم ارائه خدمات فالوور است. وب سایت مای ممبر به شما فالوور های بدون ریزش ایرانی را با اطمینان بالا ارائه می دهد.

 

چه پیج هایی باید اقدام به خرید فالوور ایرانی کنند؟

 

تا به این جای کار با بررسی دو مورد قبلی یعنی فیک بدون فالوور و ریزش فالوور، از نکات تاثیرگذار امنیت خرید فالوور ایرانی مطلع شدید؛ حال قصد داریم در این بخش به موضوعی بپردازیم که اکثر مخاطبان اینستاگرام در لحظه خرید فالوور واقعی ایرانی، به آن فکر نمی کنند. تقریبا می توان گفت تمامی کاربران اینستاگرام زمان خرید فالوور، فقط به افزایش فالوور های خود فکر می کنند؛ در واقع به نوع فالوور و نیاز پیج خود توجهی ندارند.

همان طور که در بخش های قبلی هم به آن اشاره کردیم، این روز ها پلتفرم های زیادی اقدام به فروش فالوور اینستاگرام می کنند. حال موضوعی که در این بین وجود دارد، این است که اینستاگرام دارای یک نوع فالوور نیست؛ بلکه چهار نوع فالوور توسط پلتفرم های مختلف برای پیج های اینستاگرام به فروش می رسد. این چهار نوع فالوور را فالوور های ایرانی، خارجی، واقعی و فیک تشکیل می دهند و شما باید بسته به نیاز خود، اقدام به خرید یک کدام از این چهار نوع کنید.

اینیستاگرام3

به طور کلی پیج هایی باید اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی کنند که فعالیت آن ها، فقط به صورت داخلی می باشد. اگر دقت کنید این روز ها پیج هایی در اینستاگرام وجود دارند که به صورت بین المللی فعالیت دارند. به طور مثال برند هایی که از محبوبیت زیادی برخوردارند. حال اگر شما دارای کسب و کاری هستید که فقط به مخاطبان ایرانی خدمات رسانی می کنیدف ما به شما خرید فالوور ایرانی را از مای ممبر پیشنهاد می کنیم.

 

سخن نهایی درباره خرید فالوور ایرانی

 

امروز به تمامی نکاتی که برای خرید فالوور واقعی ایرانی نیاز است، پرداختیم؛ حال گر شما فکر می کنید برای پیشرفت پیج خود نیاز به فالوور ایرانی دارید، ما به شما خرید این نوع فالوور را حتما پیشنهاد می کنیم. ولی در هر صورت، به نکات ذکر شده برای فالوور های فیک و ریزش دار حتما دقت کنید. امیدواریم توانسته باشیم در این راستا به شما کمک کافی را کرده باشیم.

 

لینک کوتاه : https://pulbank.ir/?p=238258

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code