اخبار بانک ها

حمایت ۲۴۰ میلیاردی بانک کشاورزی از مجتمع تولید خوراک دام و طیور

بانک کشاورزی، حامی تولید و کارآفرینان

حمایت ۲۴۰ میلیاردی بانک کشاورزی از مجتمع تولید خوراک دام و طیور

یکی از بزرگترین مجتمع های تولید خوراک دام وطیور جنوب‌غربی کشور با حمایت و مشارکت۲۴۰ میلیاردریالی بانک کشاورزی در زمینی به مساحت۴هکتار و باظرفیت۱۰هزارتن خشکاندن و بوجاری محصولات بناشده است

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، در شهرستان دزفول که در منطقه شمال غربی استان خوزستان است، یکی از بزرگ ترین مجتمع های تولید خوراک دام و طیور جنوب‌غربی کشور قرار دارد که با حمایت و مشارکت۲۴۰ میلیارد ریالی بانک کشاورزی در زمینی به مساحت ۴ هکتار و با ظرفیت ۱۰ هزار تن خشکاندن و بوجاری محصولات بنا شده است و با ایجاد اشتغال برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم و۳۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم، به تولید انواع خوراک دام بر پایه علوفه، انواع کنسانتره خوراک دام و طیور، خشکاندن و بوجاری غلات می پردازد.

محمدرضا بران مدیر عامل شرکت دشت لاله نصر خوزستان با تاکید بر حمایت ۲۴۰میلیارد ریالی بانک کشاورزی و همراهی بانک با این مجموعه در طول سه سال فعالیت خود،به عناوین و موفقیت های مهم دیگر این مجموعه اشاره می کند و می گوید با پشتیبانی بانک کشاورزی و به همت مدیر و کارکنان کوشا و کارآفرین این مجتمع ، کارنامه موفق فعالیت های این مجموعه به ثبت رسیده است . از جمله این موفقیت ها می توان ،به مدیر شایسته ملی در سال ۱۳۹۷ اشاره کرد.

مدیر عامل شرکت دشت لاله نصر خوزستان افزود:این شرکت در زمینه تولید خوراک دام سنگین و کشاورزی در زمینی به مساحت ۴ هکتار فعالیت دارد.

وی خاطر نشان شد:دشت لاله نصر خوزستان علاوه بر تولید علوفه و خوراک صنعتی دام ، به صورت تمام مکانیزه در عرصه کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی ، همچون چغندرقند و ذرت نیز ، حضور گسترده ای در بازار داخلی و صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس دارد.

این گزارش می افزاید: سطح زیر کشت ۴ هکتار از زمینهای کشاورزی دشت لاله نصر خوزستان اختصاص به محصولات استراتژیک دارد.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن