اخبار بانک ها

حمایت۲۶۷میلیاردی بانک کشاورزی ازبزرگ‌ترین کارخانه تولید کنسروماهی

در استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت:

حمایت۲۶۷میلیاردی بانک کشاورزی ازبزرگ‌ترین کارخانه تولید کنسروماهی

بانک کشاورزی با اعطای تسهیلاتی به مبلغ ۲۶۷میلیارد ریال برای فعالیت واحد تولیدی مجتمع ساحل صید کنارک (برند تحفه) نقش موثری در حمایت از تولید ،صادرات و صیانت از امنیت غذایی مردم داشته است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، توجه به بازار تقاضای داخلی برای انواع تن ماه و ایجاد قابلیت رقابت با محصولات خارجی در بازارهای جهانی، لزوم اجرای طرح های فرآوری و بسته بندی بهداشتی محصولات غذایی را بیش از گذشته نمایان ساخته است.

یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید تن ماهی در کشور، شرکت ساحل صید کنارک (تحفه)است که در زمینی به مساحت ۲ هکتار در شهر کنارک استان سیستان و بلوچستان واقع است و نقشی برجسته در صنعت غذایی کشور و سهم عمده ای در بازار تن ماهی و تولیدفرآورده های غذایی کشور دارد.

این بانک با اعطای تسهیلاتی به مبلغ ۲۶۷میلیارد ریال برای فعالیت واحد تولیدی مجتمع ساحل صید کنارک (برند تحفه )نقش موثری در حمایت از تولید ،صادرات و صیانت از امنیت غذایی مردم داشته است.

ادیب زاده مدیر عامل شرکت ساحل صید کنارک با تاکید بر حمایت ۲۶۷میلیاردی بانک کشاورزی و همراهی بانک با این مجموعه در راستای تکمیل زنجیره ارزش، بی نیازی کارخانه از واردات قوطی و افزایش ارزش افزوده و بهره وری ،به راه اندازی کارخانه قوطی سازی اشاره کرد .

این گزارش می افزاید : محصولات این واحد تولیدی در قالب سه گروه ساده، طعم دار و ترکیبی شامل انواع سالاد و خوراک دریایی با بسته بندی های فلزی، شیشه ای و پاکتی در سراسر کشورتوزیع و به فروش می رسد.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن