اخبار بانک ها

ثمرات اقدامات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان

ثمرات اقدامات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان

اقدامات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان ثمرات اقتصادی گسترده ای به همراه داشته است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سعید معادی، با سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از طرح های تعاونی و تولیدی این استان، در جهت ارتقای سطح خدمات ارائه شده بانک توسعه تعاون دیدار و رایزنی های گسترده ای، با مقامات اقتصادی و اجرایی استان داشت.

بر اساس این گزارش، در دیدار معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون با زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان بر اثربخشی تسهیلات و خدمات بانک توسعه تعاون در رونق اقتصادی منطقه و تقویت همکاری ها تاکید شد.

زنگنه در این دیدار گفت: اقدامات بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، بند الف تبصره ۱۸ و بند ب ماده ۵۲ در بخش های میراث فرهنگی و گردشگری، صنعت و معدن و کشاورزی استان سیستان و بلوچستان ستودنی است.

وی با تاکید بر ضرورت فراهم سازی امکانات سرمایهŽای بانک توسعه تعاون به منظور توسعه و ارتقای خدمات خصوصا در مناطق محروم، افزود: تسهیلات و خدمات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان ثمرات اقتصادی گسترده ای در این استان به همراه داشته است و این بانک تاکنون با پرداخت تسهیلات موثر، کمک شایانی در جهت رفع محرومیت و ایجاد اشتغال در راستای بهبود معیشیت زندگی مردم در مناطق محروم سیستان و بلوچستان صورت داده است.

گفتنی است در جریان سفر معادی به استان سیستان و بلوچستان، جلسه بررسی عملکرد مدیریت شعب این استان نیز برگزار شد.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن