ثبت‌نام ۸۷ هزار متقاضی در طرح ملی مسکن ۱۸ شهر جدید/ثبت‌نام ۱۹ نفر در سیراف

معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت‌نام ۸۷ هزار متقاضی طرح ملی مسکن در ۱۸ شهر جدید کشور خبر داد و گفت:در شهر سیراف ۱۹ نفر برای طرح مذکور ثبت‌نام کرده‌اند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، محمود محمودزاده از ثبت‌نام یک میلیون و ۳۳۱ هزار متقاضی در مرحله دوم طرح ملی مسکن خبر داد و اظهار کرد:‌ در ۱۸ شهر جدید کشور ۸۷ هزار و ۴۹۷ متقاضی برای طرح ملی مسکن ثبت‌نام کرده‌اند.

وی ادامه داد:‌ در استان اصفهان در شهرهای جدید بهارستان ۵۳۲۱ نفر، در فولادشهر ۱۲۶۲ نفر و در مجلسى نیز ۹۶ نفر ثبت نام کردند. همچنین در استان آذربایجان شرقى در شهر سهند ۱۴۳۸۶نفر و در استان البرز شهر هشتگرد ۲۰۳۹نفر ثبت نام کرده اند.

وی افزود: در استان سیستان و بلوچستان در شهر تیس ۹۷۰۳ نفر، در فارس شهر جدید صدرا ۲۲۷۶۸ نفر، در استان بوشهر در شهرهای عالیشهر ۶۱۸ و در شهر سیراف ۱۹ نفر ثبت نام کردند. در استان خراسان رضوى در شهرهاى گلبهار ۹۸۲ نفر و در استان بینالود ۱۲۶ نفر، در استان خوزستان در شهرهای رامین ۵۰ و در شیرین شهر هفت نفر ثبت نام کرده اند.

به گزارش تسنیم، رامین یکی از شهرهای است که پروژه‌های مسکن مهر در آن با استقبال چندانی مواجه نشد و واحدهای بدون متقاضی فراوانی داشته است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در استان مرکزى در شهرهاى مهاجران ۲۷۰ و امیرکبیر۴۰ نفر، در استان قم در شهر جدید امیرکبیر ۱۰۰۵۳ نفر، در استان تهران در شهرهاى پرند ۱۳۴۳۵، هشتگرد ۵۴۴۷ و ایوانکى ۳۸۴نفر و در استان سمنان در شهر ایوانکى ۹۲ نفر ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code