اخبار بانک ها

برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره امور شعب استان خوزستان

برگزاری مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره امور شعب استان خوزستان

احمد بهکار مرام به سمت ریاست اداره امور شعب استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران در این مراسم حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب، فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور، حسینعلی سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری، محمد رضایی رئیس اداره کل سرمایه انسانی، نوراله حسن زاده معاون اقتصادی استانداری خوزستان، سعید طاهری رئیس اسبق اداره امور شعب استان خوزستان و روسای حوزه ها و شعب ممتاز برگزار شد.

حسن مونسان در این مراسم به تشریح اقدامات بانک ملی ایران و مشارکت در طرح های بزرگ ملی و همچنین حمایت از توسعه صنعتی کشور پرداخت و گفت: بانک ملی ایران همیشه در کنار دولت و ملت بوده و همواره در طرح های بزرگ کشور مشارکت داشته است و اینک در شرایط فعلی اقتصاد نیز یاور بخش اقتصاد و تولید است.

وی افزود: وظیفه سیستم بانکی، عمل کردن به عنوان بازوی توانمند اقتصاد و پشتیبانی کردن از بخش تولید و اشتغال است. در ادامه این مراسم نوراله حسن زاده معاون اقتصادی استانداری خوزستان نیز در سخنانی نقش و جایگاه سیستم بانکی را در کشور و بویژه استان خوزستان بسیار مهم ارزیابی کرد و سهم بانک ملی ایران را در این بین بسیار ویژه و با اهمیت دانست و افزود: بانک ملی ایران همیشه یاوری مطمئن برای مسئولان استانی و مردم در گذر از شرایط بحرانی بوده است.

احمد بهکار مرام رئیس جدید اداره امور شعب استان نیز ضمن تاکید بر لزوم استفاده از مدیریت مشارکتی و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف عالی بانک گفت: بانک ملی ایران حمایت از بخش تولید و تلاش در جهت رفع مشکلات این بخش را رسالت خود می داند و با همه توان در خدمت جبهه اقتصادی استان و فعالان این عرصه خواهد بود.

در پایان این مراسم از خدمات سعید طاهری رئیس سابق اداره امور شعب استان خوزستان تقدیر شد. در این سفر حسن مونسان و فرهاد معقول از شعبه امانیه اهواز بازدید و با همکاران دیدار و گفت و گو کردند.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن