اخبار اقتصادیعمومی

برگزاری جلسه‌ی قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان در استانداری لرستان

 

از جمله اهداف سفر مدیرعامل بنیاد برکت و هیأت همراه به استان لرستان، می‌توان به پی‌گیری روند اجرای تعهدات مربوط به سفر سال گذشته‌ی رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به این استان و هماهنگی برای اجرای طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان دلفان مبتنی بر اشتغال‌زایی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی اشاره کرد.

 

استاندار لرستان در این جلسه ضمن تشکر از توجه و عنایت دکتر مخبر و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به رفع محرومیت از این استان، اظهار داشت: استفاده از تجارب و ظرفیت‌های فکری و نرم‌افزاری به منظور ایجاد توازن و هم‌افزایی و هدایت صحیح فرآیند پیشرفت شهرستان دلفان، الگوی مناسبی برای مشارکت همه‌جانبه‌ی مردم و دستگاه‌های اجرایی در فرآیند برنامه‌‌ریزی و اجرا در تضمین موفقیت طرح خواهد بود.
مهندس جعفری مدیرعامل بنیاد برکت نیز اظهار داشت: محور اصلی پیشرفت منطقه، حضور مردم و تمامی دستگاه‌های اجرایی است. وی افزود: بنیاد برکت حلقه‌ی وصل تمامی این ظرفیت‌هاست و آماده‌ی به‌کارگیری تمامی تجارب خود در راستای پیشرفت شهرستان دلفان است.

مدیرعامل بنیاد برکت و هیأت همراه در سفر به استان لرستان هم‌چنین با نماینده‌ی ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ی خرم‌آباد دیدار و گفت‌وگو کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن