معرفی بانک ها

معرفی بانک سپه

بانک سپه با شناسه ملی ۱۰۸۶۲۰۶۴۷۳۲ و شماره اقتصادی ۳۵۱۹-۱۱۶۴-۴۱۱۱ یکی از بانک های دولتی در ایران می باشد . این بانک یکی از قدیمی ترین بانک های دولتی در ایران بحساب می آید . بانک سپه اولین بانکی ایرانی بنیان گذاری شده در ایران می باشد . این بانک در ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۰۴ در شهر پایتخت ایران بنیان گذاری شد سرمایه اولیه بانک سپه ۳,۸۸۳,۹۵۰ ریال بود . اولین شعبه بانک سپه بعد از ۱۱ ماه در شهر رشت افتتاج گردید .

تاریخچه بانک سپه

هم اکنون بانک سپه با سابقه ۹۰ ساله خود یکی از بزرگترین بانک های ایرانی فعالیت های اقتصادی خود را ادامه می دهد . این بانک ایرانی هم اکنون بیش از ۱۸۰۰ شعبه در سطح ایران را داراست .

بانک سپه توانسته شعبات بین المللی خود را در آلمان، ایتالیا و فرانسه و همچنین بانک بین المللی سپه انگلستان افتتاح نماید .

اهداف این بانک در فعالیت های اقتصادی و مالی حمایت از تولید ملی و فعالان کارآفرینی در ایران بوده است . این بانک در قالب صندوق امید از کارآفرینان حمایت های بسیار زیادی داشته است .

بانک سپه با ارائه خدمات پولی مالی گسترده از جمله حسابهای سپرده، انجام امور حوالجات ارزی، گشایش اعتبار اسنادی، ابلاغ اعتبارات اسنادی، پوشش اعتبارات اسنادی، تأیید اعتبارات اسنادی، صدور ضمانتنامه ارزی و… توانسته خدمات کاملی از خدمات اقتصادی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

آدرس وب سایت بانک سپه banksepah.ir می باشد .شما می توانید با مراجعه به صفحه بانک سپه تمامی اخبار مربوط به بانک سپه را مشاهده نمایید .

شماره تماس بانک سپه

 تلفن : ۱۹-۶۶۷۴۰۰۰۱ -۰۲۱
خط ویژه : ۳۵۹۱۱-۰۲۱
نشانی : تهران، میدان امام خمینی، ساختمان ادارات مرکزی سپه

برچسب ها
نمایش بیشتر

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن