اخبار اقتصادیعمومی

بازار ایران پتانسیل خوبی برای جذب سرمایه گذاران خارجی دارد

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی پول بانک، نشست رسانه ای اولین نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته، بعد از ظهر امروز دوشنبه ۱۳ آذر ماه، با حضور علی منشی، مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت و دبیر برگزاری نمایشگاه و جمعی از اصحاب رسانه، در سالن جلسات مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کانون پرورشی کودکان و نوجوانان برگزار شد.

 

علی منشی، مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت

مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت، در ابتدای این نشست رسانه ای شگفت: سه هیئت تجاری از عراق و ترکیه به منظور انتقال فناوری با ایران همکاری می کنند؛ چرا که بازار ایران پتانسیل خوبی برای جذب سرمایه گذار دارد.

وی افزود: براساس چشم انداز ۱۴۰۰ تصدی گری دولت باید کاهش پیدا کند، به این ترتیب در تلاش هستیم با برگزاری همایش بین المللی جایگاههای سوخت، پیوند بین بخش های مرتبط ایجاد کرده و زمینه را برای توسعه کسب و کار در این حوزه فراهم می کند.

 

مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت بیان داشت: کشورهای عراق، چین، ترکیه، ایتالیا، روسیه، ژاپن در این همایش حضور خواهند داشت.

منشی، با بیان اینکه از شرکت های تامین کننده قطعات جایگاه ها نیز برای حضور در این همایش دعوت شده است، تصریح کرد: سه هیئت تجاری از عراق و ترکیه به منظور انتقال فناوری با ایران همکاری می کنند چرا که بازار ایران پتانسیل خوبی برای جذب سرمایه گذاران خارجی دارد.

 

وی اظهار داشت: در حاشیه این همایش فرصت های سرمایه گذاری در صنعت جایگاهداری سوخت نیز برگزار می‌شود.

مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت، در پایان سخنان خود اظهار داشت: نخستین همایش بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته آن در روزهای سوم تا ششم دی ماه سال جاری با حضور مقامات و مسئولان رده بالای کشوری در در تهران  برگزار می گردد.

 

گفتنی است، اولین نمایشگاه بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته در تاریخ ۳ الی ۶ دی ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

خبرنگار: کوروش جم

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن