اخبار بانک ها

ایده‌ها واستارتاپ‌های حوزه فین‌ تک برای ارایه طرح دعوت شدند

ایده‌ها واستارتاپ‌های حوزه فین‌ تک برای ارایه طرح دعوت شدندایده‌ها واستارتاپ‌های حوزه فین‌ تک برای ارایه طرح دعوت شدند

به گزارش روز سه شنبه پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی، یکی از شتاب دهنده های تخصصی مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه بازارهای مالی کشور، اکوسیستمی فراهم آورده است تا استارتاپ‌ها، منتورها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی و سرمایه‌گذاران گرد هم آیند تا با هم‌افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها فراهم کنند.

این شتاب دهنده اولین فراخوان جذب ایده‌ها واستارتاپ‌های فین‌ تک در حوزه بورس، بانک و بیمه خود را اعلام کرد. علاقمندان تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مهلت دارند طرح های خود را ارسال کنند.

این شتاب دهنده در اکوسیستم حمایتی خود فضای فیزیکی کاری، سرمایه اولیه، مشاوره کسب و کار، همکاری و مدیریت تیم ها، تجاری سازی و سرمایه گذاری نهایی بر اساس مدل های رایج نحوه جبران خدمات را به شرکت های استارتاپ ارائه می دهد.

حوزه اصلی این شتاب دهنده تخصصی بورس، بانک و بیمه است و با استارتاپ های حوزه فین تک در بخش های وام دادن، بانکـــــــداری، مشاوره مالی، امور بیمه، سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، تسهیل معاملات در بازار سرمایه، انتقال پول و ارزهای رمزگذاری شده فعالیت می کند.

کارگزاری ها، بانک ها، بیمه ها، صرافی، لیزینگ، مشاوره سرمایه گذاری، رتبه بندی و سبدگردانی از جمله صنایع مختلف مالی هستند که با این شتاب دهنده همکاری می کنند.

منبع خبر

نمایش بیشتر

محمد رضایی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن