اخبار اقتصادیعمومی

اولین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان کشور در دانشگاه تهران برگزار گردید

به گزارش خبرنگار اقتصادی پول بانک (سید هادی شریفی)، مرحله پایانی اولین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان کشور، توسط شرکت فن آورد به عنوان مجری طرح، صبح چهارشنبه ۱۶ اسفند ماه ۹۶، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، دکتر آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون بانک مرکزی، جمعی ازمقامات کشوری و اصحاب رسانه، در مصلی بزرگ دانشگاه تهران برگزار گردید.

بنا به این گزارش، اولین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌ بنیان کشور، از ماه‌ها پیش در سراسر کشور با بیش از صد هزار داوطلب شروع به کارکرده بود، اکنون بعد از برگزاری دو مرحله و هفت رویداد استانی، با ۱۰۰۰۰ مصاحبه شغلی به نقطه نهایی خود رسید.

این رویداد بزرگ، با تکیه بر تجارب موفق داخلی و بین‌المللی طراحی گردیده است.

سنجش دانش‌ها و مهارت‌ها، متناسب با ارزیابی و تحلیل نیاز بیش از ۱۰۰۰ شرکت بررسی می ‌گردد.

این آزمون، در ۲۶۶ عنوان پرکاربرد شغلی برگزار شده است.

در این رویداد بزرگ شغلی، داوطلبان در هشت دسته شغلی از جمله، اجرایی و فنی، بهداشت و درمان و مراقبت، خدماتی و رفاهی و آموزشی، طراحی و رسانه‌ای، بازاریابی و فروش، فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت و مالی، حقوقی و اداری سنجیده شدند.

این گزارش در پایان می افزاید، پس از این مرحله، فرآیند معرفی داوطلبان پذیرفته ‌شده به شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان آغاز خواهد شد.

گفتنی است، مرحله پایانی اولین آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان کشور، با شرکت بیش از ده هزار شرکت کننده، در یک بازده زمانی یک روزه، در مصلی دانشگاه تهران، بکار خود خاتمه داد.

خبرنگار: فؤاد رمضانی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن