اخبار بورس

انتشار صورت‌های مالی ۹ ماهه بانک قرض‌الحسنه رسالت در کدال

انتشار صورت‌های مالی ۹ ماهه بانک قرض‌الحسنه رسالت در کدال

بانک قرض الحسنه رسالت

اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای (حسابرسی نشده) ۹ ماهه منتهی به پایان آذرماه سال جاری بانک قرض الحسنه رسالت در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال)، منتشر شد.

به گزارش ایبِنا، بررسی اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به سی آذرماه ۱۳۹۹ (حسابرسی نشده) بانک قرض الحسنه رسالت نشان می دهد در بخش دارایی ها، موجودی نقد این بانک در پایان عملکرد واقعی منتهی به ۱۳۹۹/۰۹/۳۰، با کاهش ۴۳ درصدی نسبت به پایان سال مالی قبل ۱۳۹۸/۱۲/۲۹، به رقم ۱۰,۲۳۲,۹۰۷ میلیون ریال رسیده است.

همچنین مطالبات از بانک‌ها و سایر موسسات اعتباری به رقم ۶,۳۷۷ میلیون ریال رسیده است که نسبت به پایان سال مالی قبل (۲۰۵ میلیون ریال) ۳,۰۱۱ درصد بیشتر شده است.

سایر دارایی‌های بانک قرض الحسنه رسالت نیز در نه ماهه امسال، با رشد ۳۹ درصدی نسبت به پایان سال مالی قبل، به رقم ۱۴,۴۱۰,۸۳۹ میلیون ریال رسیده است.

در بخش هزینه‌ها؛ افزایش ۳۳ درصدی هزینه‌های کارکنان در نه ماهه اخیر نسبت به پایان سال مالی قبل، نشان می دهد که هزینه های کارکنان به رقم ۳,۰۲۲,۴۵۴ میلیون ریال افزایش یافته است.

در مجموع در جمع هزینه‌ها، رشد ۵۲ درصدی ۹ ماهه منتهی به سی آذرماه امسال نسبت به پایان سال مالی قبل را شاهد هستیم که به رقم ۸,۸۴۵,۴۸۳ میلیون ریال رسیده است.

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن