اخبار بانک ها

اطلاعیه بانک توسعه تعاون در خصوص برداشت کارمزد پیامک بانکی

اطلاعیه بانک توسعه تعاون در خصوص برداشت کارمزد پیامک بانکی

بانک توسعه تعاون بر حسب مصوبات بانک مرکزی و شورای هماهنگی بانکها، طبق روال موجود کارمزد ارسال پیامک واریز و برداشت از حساب مشتریان را با کمترین سقف اعمال شده در شبکه بانکی کسر می کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک مطابق با مصوبات بانک مرکزی و شورای هماهنگی بانکها و طبق رویه‌ جاری در سایر بانکها جهت اطلاع‌رسانی تمامی عملیات واریز و برداشت حسابهای مشتریان از طریق ارسال پیامک، مبلغ کارمزد ارسال‌پیامک را به صورت سالیانه از حساب های مشتریان کسر می کند.

با توجه به این روال و بر اساس بند ۳ پانصد و بیست و دومین صورتجلسه هیأت مدیره بانک توسعه تعاون مبنی بر کسر کارمزد هزینه های ارسال پیامک در سال ۹۹، حسب برنامه ریزی صورت گرفته مبلغ ۱۰۰هزارریال به ازای هرحساب در تاریخ چهارشنبه،۸ بهمن ماه سال جاری به طور هماهنگ از حساب مشتریان محترم بانک توسعه تعاون کسر شد.

گفتنی است، کارمزد سرویس ارسال پیامک در شبکه بانکی متغیر و به صورت رقابتی است که مبلغ اعمال شده در بانک توسعه تعاون به میزان کمترین کارمزد دریافتی در شبکه بانکی در حال حاضر است.

در پایان یاد آور می شود از آنجایی که کارمزد سرویس پیامک تراکنش های واریز و برداشت به صورت سالانه از حساب مشتـری کسر می گردد لذا مشتریان می توانند در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک با مراجعه حضوری به شعب بانک باجه های بانک توسعه تعاون در سراسر کشور، نسبت به غیرفعال سازی سرویس مذکور اقدام نمایند.

منبع : ایبنا

نمایش بیشتر

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن