اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۱۴

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۱۴

امروز سهامداران شرکت‌های پارس الکتریک، سرمایه‌گذاری شفادارو و پتروشیمی خارک در بورس و معامله‌گران شرکت‌های افرانت، داروسازی تولید دارو و بیمه پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۸هزار و ۴۶۴واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۲۱هزار و ۳۶۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۴میلیارد و ۵۷میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۲۰هزار و ۶۷۸میلیارد تومان در بیش از ۲ میلیون و ۳۲۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های پارس الکتریک، سرمایه‌گذاری شفادارو و پتروشیمی خارک امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های درخشان تهران، رادیاتور ایران و پگاه آذربایجان غربی بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۴میلیارد و ۴۲۳میلیون ورقه به‌ارزش ۷هزار و ۶۱۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۴۵ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۲ واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶ هزار و ۶۸۷ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های افرانت، داروسازی تولید دارو و بیمه پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و دام قیام اصفهان و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

رکورد حجم و ارزش معاملات بورس شکسته شد۳ صندوق سرمایه‌گذاری با مشارکت معاونت علمی وارد فرابورس می‌شوند

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code