اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۰۳

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۰۳

امروز سهامداران شرکت‌های باما، سیمان خزر و سبحان دارو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، هتل پارسیان کوثر اصفهان و فولاد هرمزگان جنوب در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه رشد ۴۹هزار و ۴۶۲واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۳۹۱هزار و ۴۰واحدی به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۹۴۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۴هزار و ۲۵۶میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۶۲۹هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های باما، سیمان خزر و سبحان دارو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های کارخانجات تولیدی شهید قندی، افست و لامپ پارس شهاب بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۲میلیارد و ۷۴۷میلیون ورقه به‌ارزش ۵۵۹۱میلیارد تومان در ۷۳۷هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۵۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۴هزار و ۷۱۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، هتل پارسیان کوثر اصفهان و فولاد هرمزگان جنوب بیشترین رشد را داشتند شرکت‌های کشت و دامداری فکا، آسیا سیر ارس و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص بورس در آستانه فتح ارتفاع ۱٫۴میلیون واحد قرار گرفتچراغ سبز بورس کالا برای بکارگیری ابزارهای مالی در حوزه مسکن

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code