نماد سایت پول بانک

از کجا وام فوری بگیریم؟

از کجا وام فوری بگیریم؟

فهرست محتوا

 • امروزه دریافت وام یکی از شیوه هایی است که مردم از آن به عنوان تامین نقدینگی برای انجام کار های مختلف از آن بهره مند گردند. وام برای ایجاد آسایش زندگی مردم است و افراد شاغل، زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند، کسانی که کسب و کار جدیدی را راه اندازی کرده اند، افرادی که قصد خرید مسکن دارند و هر کسی که قصد ایجاد تحول در شغل، زندگی و تحصیل خود را دارند، می توانند از وام بانکی به عنوان وجه کمکی استفاده کنند.

  یکی از راه های دریافت وام فوری با پرداخت یکروزهدر مواقع ضروری که شما سریعا به وجه نقد نیاز دارید و نمی توانید روال اداری طولانی وام های بانکی را طی کنید، دریافت وام فوری است.

  وام فوری چیست؟

  در حال حاضر یکی از دغدغه های افراد دریافت وام فوری است که به معضلات مالی و اقتصادی مهم در کشور تبدیل گردید استهمه ی افراد می توانند با توجه به خدمات ویژه ی برخی وام ها از وام های فوری استفاده نمایند.

  در ابتدا لازم است بدانید که وام فوری به وامی گفته می شود که بتوان به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن، مبلغ مورد نیاز را از بانک یا موسسه ی مورد نظر دریافت نمود.

  هلدینگ طنین سازه یکی از موسسات معتبر است که در تهران و البرز با ارائه ی سند مسکن و خودرو وام فوری به متقاضیان پرداخت می کند.

  سقف دریافت وام فوری

  برای دریافت وام فوری بانک ها و موسسات سقف مشخصی را تعیین کرده اندکه باید در رابطه با آن اطلاعات کافی داشته باشیددریافت وام فوری برای کسانی که به طور ضروری نیاز به مبلغی دارند، در طی یک روز واریز میگرددسقف وام های بانکی در بانک ها و موسسات با یکدیگر متفاوت است و برای کسب اطلاعات باید به بانک یا موسسه مورد نظر مراجعه کنیددر هنگام دریافت وام باید به میزان سود تعیین شده توسط مرجع وام دهنده توجه لازم را داشته باشید و بررسی این موارد نسبت به تقاضای وام اقدام کنیددر هلدینگ طنین سازه پس از بررسی کارشناسان با توجه به ارزش مادی سند مسکن یا سند خودرو، سقف دریافت وام تعیین می گردد.

  زمان بازپرداخت وام فوری

  در بازپرداخت این گونهوام ها شرایط خاصی وجود دارد که حتما باید موقع دریافت وام آن را بررسی کنیددر این رابطه میزان سود تعیین شده مورد توجه قرار می گیردهر میزان مبلغ وامی که دریافت می کنید، مدت زمان بازپرداخت متفاوتی داردهمچنین بانک و موسسه های مختلف شرایط باز پرداخت متفاوتی دارند.

  هنگامی که قصد دریافت وام فوری دارید به مدت زمان بازپرداخت دقت نموده و سود تعیین شده نسبت به زمان معین را مقایسه نماییدبدین ترتیب در مورد شرایط وام فوری اطلاعات دقیقی را کسب خواهید کرد.

  مزایای وام فوری

  دریافت وام فوری مزایای زیادی دارددر مواقعی که به مشکل مالی برخورد می کنید ممکن است به فروش خانه یا خودروی خود فکر کنید.اما می دانید که خانه و خودرو هر دو سرمایه به حساب می آیند.در چنین شرایطی می توانید با مراجعه به هلدینگ طنین سازه و ارائه ی سند خانه یا خودرو وام دریافت نماییدو همچنین سرمایه ی خود را حفظ نموده ایدهمانطور که پیشتر گفته شد دریافت وام از بانک هایک پروسه ی زمانبر و طولانی است ولی با مراجعه به هلدینگ طنین سازه شما به مدت یک روز می توانید مبلغ مورد نیاز خود را دریافت کنید.هم چنین باید ضامن معتبر برای دریافت وام از بانک معرفی کنید درحالی که وام فوری بدون ضامن است و اسناد شما به عنوان ضامن نزد هلدینگ تا زمان تسویه ی کامل وام باقی می ماند.

  انواع وام فوری

  وام فوری انواع گوناگونی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از :

  • وام سند مسکن

  • وام سند خودرو

  • وام طلا

  • وام سفته یا چک

  • وام سیم کارت رند

  البته لازم به ذکر است که وام با سند مسکونی و وام با سند خودرو فقط به مالکین و صاحبین پلاک استان های تهران و البرز اعطا می گردد.

  نحوه ی دریافت وام با سند مسکن

  چنانچه مالک خانه ای هستید که سند شش دانگ آن به نام شماست آنگاه می توانید به سایت طنین سازه مراجعه نموده و سند مسکن و سایر مدارک مورد نیاز را ارائه دهید و نسبت به دریافت وام اقدام کنیدهلدینگ پس از بررسی و تایید درخواستتان و برآورد ارزش ملک شما با پرداخت وام موافقت می نمایدمدت زمان ارائه ی مدارک تا پرداخت وام فقط یک روز می باشد.

  وام فوری با سند مسکن

  در حال حاضر گرفتن وام با سند مسکونیبرای بر طرف کردن مشکلات مالی یکی از بهترین شیوه هایی است که استفاده می شود.شرط اصلی بانک ها برای دادن وام معرفی یک ضامن معتبر استاما یافتن ضامن مورد تایید بانک و طی کردن مراحل اداری، فرآیندی سخت و طولانی مدت است که در مواقع ضروری دریافت وام را غیر ممکن می کند.در این شرایط ممکن است افراد به فروش مسکن و دارایی خود فکر کنند که پیدا کردن مشتری نیز کار آسانی نیستدر نتیجه این روش هم برای تامین نقدینگی روش مناسبی نیست.

  در هلدینگطنین سازه با ارائه‌ ی سند مسکن می توان نسبت به دریافت وام فوری اقدام نمودبا این روش دیگر نیازی به معرفی ضامن نیست وبا حفظ سرمایه در کوتاه ترین زمان ممکن مبلغ مورد نیاز دریافت می شودسند مسکن به شرط این که شش دانگ آن به نام متقاضی باشد تا زمانی که اقساط به طور کامل پرداخت و تسویه شود در امانت هلدینگ باقیمی ماند.

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ وام میلیاردی با سند ملکی

  • کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی مالک سند

  • قبض آب، برق و گاز

  • کپی و اصل سند ملکی

  • برگه ی پایان کار

  • بنجاق

  مزایای وام فوری با سند مسکن از هلدینگ طنین سازه

  • احتمال موافقت دریافت وام با ارائه سند مسکن بالاست معمولا پذیرفته میشود و احتمال رد شدن آن کماست.

  • فرآیند بررسی و تایید وام به سرعت انجام می شود و یک روزه پرداخت می شود.

  • سودی کمتری نسبت به سایر وام ها اعمال می شود.

  • شما مالک مسکن باقی میمانید و فقط سند مسکن ضامن وام شماست تا زمانی که تسویه کنید.

  • شما با دریافت مبلغ وام با سند مسکن می توانید در پروژه های دیگری سرمایه گذاری کنید.

  • شما می توانید هنگامی که وام را دریافت نمودیداز مسکن خود استفاده نمایید.

  • این وام بدون ضامن است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  خروج از نسخه موبایل