Site icon پول بانک

آیین رونمایی از سامانه هوشمند نیکاتک برگزار شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی پول بانک٬ آیین رونمایی از سامانه نیکاتک، در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه، بورس، عصر امروز پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ ٬ با حضور مهندس هرمز عطائی مدیر عامل شرکت نیکاتک٬ مسئولین٬ متخصصان حوزه اقتصاد و فناوری و خانواده بزرگ شرکت نیکاتک٬ در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

در این مراسم با حضور میهمانان حاضر، پیرامون چگونگی کار با سامانه و خدمات هوشمند یکپارچه نیکا تک٬ توضیحاتی توسط طراح و مبتکر این سامانه٬ مهندس قاسمی به سمع و نظر حضار رسید.

بنا به این گزارش٬ سامانه بزرگ نیکاتک٬ هزاران خدمت را برای رفاه مردم کشورمان در نظرگرفته که به مرور زمان٬ ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است٬ بازدید از غرفه خدمات هوشمند یکپارچه «نیکا تک» در سالن ۳۸ نمایشگاه٬ با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای متخصصین، پژوهشگران، نمایندگان و پرسنل نیکاتک، علاقمندان و دوستان و همکاران طرف قرارداد نیکا تک مرتبط مقدور می باشد.

گفتنی است٬ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بیمه و بورس٬ از ۱۸الی ۲۱ خردادماه ۱۴۰۰ و از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران٬ آماده پذیرایی از عموم علاقمندان است.

خبرنگار: کوروش جم

خروج از نسخه موبایل