پالایش ۸۱۹ هزار متقاضی طرح ملی مسکن بعد از رفع بحران کرونا

معاون وزیر راه از آغاز پالایش متقاضیان اینترنتی طرح ملی مسکن خبر داد و گفت:‌ پالایش متقاضیان ثبت‌نامی با پیامک نیز بعد از رفع بحران کرونا آغاز می‌شود.

پالایش 819 هزار متقاضی طرح ملی مسکن بعد از رفع بحران کرونا – اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمود محمودزاده با یادآوری این‌که پس از شیوع ویروس کرونا در اسفند ۹۸، ثبت نام مرحله دوم به دو روش اینترنتی و پیامکی انجام شد، اظهار کرد:‌بر این اساس ۵۴۲ هزار و ۴۰۹ نفر از طریق سامانه اینترنتی و ۸۱۹ هزار و ۷۳۹ نفر به صورت پیامکی در طرح ملی مسکن ثبت‌نام کردند.

وی با بیان این‌که پالایش ثبت‌نام کنندگان اینترنتی آغاز شده است،‌ادامه داد: افرادی که از طریق پیامک ثبت نام کردند بعد از بهبود وضعیت بهداشتی و رفع بحران کرونا، فراخوان می‌شوند تا اطلاعات لازم را بارگذاری کنند و پس از آن پالایش اطلاعات آن عده نیز انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: با عادی شدن شرایط بهداشتی جامعه، بلافاصله تکمیل ثبت نام متقاضیان پیامکی و پالایش آنها انجام و نتایج قطعی ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن اعلام خواهد شد.

تحویل واحدهای طرح ملی مسکن به تعویق افتادوعده تحویل اولین واحد طرح ملی مسکن در تابستان ۹۹قیمت ۵۰۰ میلیون تومانی واحدهای طرح ملی مسکن در پرند

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code