مهلت آزادسازی سهام عدالت کماکان ادامه دارد/ ابهامات کماکان پابرجا!

مهلت آزادسازی سهام عدالت کماکان ادامه دارد/ ابهامات کماکان پابرجا!

در حالی که دیشب (۵ شنبه) آخرین مهلت تعیین روش آزادسازی سهام عدالت توسط مشمولان بود، همچنان امکان مراجعه به سامانه سهام عدالت و انتخاب گزینه روش مستقیم وجود دارد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امکان انتخاب روش مستقیم سهامداری از سوی مشمولان سهام عدالت در حالی از روز ۱۰ اردیبهشت در حال انجام است که این مهلت در روز ۸ خرداد به پایان رسید اما این مهلت تا روز ۵شنبه، ۲۹ خرداد تمدید شد.

با این حال با وجود پایان یافتن این مهلت، همچنان امکان مراجعه به سامانه سهام عدالت و انتخاب گزینه روش مستقیم وجود دارد.

بر این اساس دارندگان سهام عدالت برای انتخاب روش مستقیم آزادسازی سهام عدالت خود باید به سامانه سهام عدالت مراجعه و در این زمینه اقدام کنند. همچنین عدم مراجعه به سایت WWW.SAMANESE.ir به معنی انتخاب روش غیرمستقیم است.

این گزارش می‌افزاید: تاکنون ۲۰ میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند و طبق آمار حدود یک میلیون نفر نیز تاکنون سهام عدالت را فروخته‌اند.

گفتنی است در حالی انتخاب روش آزادسازی سهام عدالت ادامه دارد که کماکان ابهامات مربوط به مزایا و معایب هر یک از روش‌های مستقیم و غیرمستقیم از طریق متولیان امر بویژه سازمان خصوصی‌سازی مشخص و اطلاع‌رسانی نشده و سهامداران عدالت در میان این دو روش سردرگم و سرگردان هستند.

خرم آباد| انتقاد از تمدید خودسرانه و تعویق در تعیین تکلیف سهام عدالت؛ امکان تغییر روش آزادسازی سهام فراهم می‌شوداصفهان| طرح ۲ فوریتی جاماندگان سهام عدالت در مرحله جمع‌آوری امضا است

انتهای پیام/

منبع : تسنیم نیوز

درباره نویسنده

علی نیازی

خبرنگار و نویسنده مقالات علمی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code