فروش ۴۰۰ میلیارد تومان عرصه مسکن مهر پردیس

مقام مسئول شرکت عمران پردیس از فروش حدود ۴۰۰ میلیارد تومان عرصه واحدهای مسکن مهر و تخفیف به مالکان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

حسن حضرتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۳ هزار تشکیل پرونده فروش عرصه واحدهای مسکن مهر پردیس را به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان داشته‌ایم.

وی ادامه داد: بر اساس تفاهمنامه‌ای که با بانک مسکن امضا شده،‌۲۰ میلیون تومان وام جعاله برای افرادی که عرصه مسکن مهر را خریداری کرده‌اند، پرداخت می‌شود.

وی بیان کرد:‌ از سوی دیگر فروش ویژه‌ای را برای دهه مبارک فجر در نظر گرفته‌ایم؛ بر این اساس ۳۰ درصد تخفیف در خرید نقدی عرصه برای مالکان اعمال می‌شود و مابقی قیمت عرصه را طی مدت یکسال پرداخت خواهند کرد.

مدیر اجرایی واگذاری عرصه مهر پردیس یادآور شد: همچنین روال سابق خرید عرصه مسکن مهر به صورت اقساط ۵ ساله را داریم که مالکان می‌توانند ۲۰ درصد قیمت کارشناسی را پرداخت کنند. این نوع خرید بدون سود بانکی است، البته دیگر تخفیف ۳۰ درصدی را در خرید نقدی ندارد.

حضرتی گفت: البته بر اساس مجوز هیئت مدیره می‌توانیم در این نوع خرید عرصه نیز ۱۵ درصد تخفیف اعمال شود. پس از خرید سند ۵ برگی عرصه برای واحدهای مسکن مهر از سوی شرکت عمران پردیس صادر خواهد شد.

نرخ سود مسکن مهر دلالان به زودی ۱۸ درصد می شود

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code