سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های کاشی الوند، صنایع آذرآب و ایران ترانسفو امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرابورس ایران، تولید برق عسلویه مپنا و کشتیرانی دریای خزر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۷۷۶واحدی به کار خود پایان داد و سرمایه تعداد ۶میلیارد و ۲۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۰۳۹میلیارد تومان در ۷۵۱هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی الوند، صنایع آذرآب و ایران ترانسفو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های کربن ایران، آلومینیوم ایران و شیر پاستوریزه پگاه اصفهان نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۸۰۴میلیون ورقه به‌ارزش ۲۲۷۱میلیارد تومان در ۴۵۹هزار نوبت، آیفکس ۱۱واحد رشد کرد و در ارتفاع ۵۷۵۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های فرابورس ایران، تولید برق عسلویه مپنا و کشتیرانی دریای خزر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، داروسازی کاسپین تأمین و بیمه سامان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

شاخص بورس ۱۷۷۶ واحد رشد کرد

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code