سهام چه شرکت‌هایی امروز بیشترین رشد را داشتند؟

سهامداران شرکت‌های آلومراد، بورس اوراق بهادار و ریخته‌گری تراکتورسازی ایران امروز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و بیمه اتکایی امین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۵۶۹۴واحدی به کار خود پایان داد و سرمایه تعداد ۸میلیارد و ۵۲۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۴۳۰۶میلیارد تومان در ۸۱۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های آلومراد، بورس اوراق بهادار و ریخته‌گری تراکتورسازی ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های کاشی، قند اصفهان و فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر نیز بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۵۳۲میلیون ورقه به‌ارزش ۲۰۷۴میلیارد تومان در ۷۷۲هزار نوبت، آیفکس ۱۰۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۵۶۵۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، سرمایه‌گذاری مسکن تهران و بیمه اتکایی امین بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های شیر پاستوریزه پگاه گلستان، پتروشیمی غدیر و سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

پذیرش ۳ محصول شرکت راه‌آهن در بازار فرعی بورس کالایک شرکت شیمیایی در بورس تهران درج شد

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره نویسنده

سید هادی شریفی

خبرنگار اقتصادی و فناوری پول بانک

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code